Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok "haszontalan" ajándék...

Kaptatok "haszontalan" ajándékot karácsonyra? Megkérdezett bárki, hogy babádnak mire van szüksége, mit vegyenek neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

megkerdeztek, de mindene van, soooot, meg tul sok is.

de jatekbol sohasem sok.

2010. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kérdezte.A rokonság egyik fele pénzt adott :)

Lányom kapott 1 közepes méretű biciklit (8 hónapos),annyira nem haszontalan,de még bőven ráért volna....

2010. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt megkérdezték, mit szeretnénk.

De azért becsúszott egy szörnyen hangosan és érthetetlenül (angolul) beszélő hason fekve olvasó baba :-(

Bár a lányom bírja...

Ja, van világító fejű babánk is. Kész horror éjszaka.

2010. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget. Leginkább kis textilcipőket, de egyik használhatatlanabb, mint a másik :D Illetve olyan popsitörlőt, krémet, ami amúgy hasznos lenne, csak épp nem illatanyagmentes, igy a babánk érzékeny bőre nem birja őket. Senki nem kérdezte, milyet hozzanak... Szűk családból volt, aki pénzt adott, vagy együtt vásároltunk pár dolgot, de csak jelképesen, semmi lényegeset nem kaptunk.
2010. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki nem kérdezte, igy lett egy raklap aranyfülbevalónk.
2010. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, kérdezték, mi mondtuk, de mégsem azt, olyat kaptunk... :) hiába....
2010. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát engem csak az én családom kérdezett, a férjemé nem. Kaptunk is tőlük (a babámra már rég kicsi) overált, hálózsákot, stb...Szépek, de sajna nem jó rá, vagy pl. overálból ez az ötödik. Nem tudom miért nem kérdezik meg, hisz 4-6 hós ruhája rengeteg van, max. hozhattak volna sokkal nagyobbat, amibe majd belenő. Így jártunk.:( Lehet fel kéne tenni a netre eladni...
2010. jan. 1. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Jaj,ne is mond.En azon akadtam ki h ket csaladtol is egy-egy doboz bon-bont kapott a 6 honapos kisfiam.

6 honaposan csokoladet?Hat erdekes.

Volt akitol penzt kapott,annak orultem a legjobban mert en tudom igazan mire van szuksege a kisfiamnak.

Jatekot is sokat kapott abbol tenyleg sose eleg:)

2010. jan. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!