Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4es fel hosak vagyunk. Mostana...

4es fel hosak vagyunk. Mostanaban szoptatas kozben neha olyan erdekesen razkodik a feje.Megfigyeltetek ilyet a babatokon?

Figyelt kérdés
mintha fazna olyasmi,de csak a feje.csak egy ket masodperc.valami ideg?vagy mi lehet?
2009. jan. 29. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
én ilyet még nem tapasztaltam.Egyetlen dolog jut eszembe: nem lehet, hogy a fogínya van megindulva, és vannak ilyen apró fájdalmai? Mindenesetre én az orvosnak megemlíteném azért a dolgot a helyedben! Remélem semmi gond nincsen!
2009. jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs semmi baja.nem is faj neki.legtobbszor alvas kozben(meg csak ketszer eszleltem)majd meg kerdezem a dokit.koszike
2009. jan. 29. 07:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom akkor rázkódik így mikor pisil.
2009. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az is lehet;)
2009. jan. 29. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, én is úgy tudom ilyenkor pisilnek
2009. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, ilyenkor pisilnek. Magam is meglepődtem, amikor egyik ilyen alkalommal anyósom megkérdezte, most pisil? És tényleg pisilt...:)
2009. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
komolyan?olyan mintha fazna?mintha dideregne egy picit;)
2009. jan. 29. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!