Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Lidl-ben kapható...

Milyen a Lidl-ben kapható pelus? Gumis a dereka vagy a tépőzár? Ha pampersből 5-ös méretet használunk, ebből mekkorát vegyek? Kipróbálnám.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt, de azt mondta egy ismerösöm ,hogy nem jó,ha pamperst használtok akkor meg tuti nem fog bejönni... az anyaga kivüröl olyan mint a tescosé, nekem a DM-es volt nagyon jó.
2011. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És a dm-esnek gumis a derekánál a tépőzár vagy esetleg hátul? Mert eléggé változó kisfiam haskörfogata. :)

2011. jan. 6. 15:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, és abból hányas méret kell ötös pampers helyett?
2011. jan. 6. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Lidl-est használok és Tescost. Igaz, hogy csak 4 est de nekem nagyon jó. Most karácsonyra kaptunk pampers 4 est, de az nem olyan jó, éjszakára nem is tudom ráadni, mert én megszoktam , hogy száraz a popsija mikor reggel kicsomagolom és a pampersel nem az.
2011. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, hogy olyan ír véleményt aki soha nem használta!
2011. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a Lidis Toujour pelenka nagyon vacak, felesleges pénzkidobás! Mi sokáig azt használtuk, de elk@rvult a gyártó és kevesebb anyagot tesz már bele. 2 óra alatt átázik normál használat mellett.
2011. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Az lesz a legjobb, ha kérek egyet az ismerősömtől, aki ajánlotta - hasonló korúak a gyerekeink.
2011. jan. 7. 08:50
 8/9 anonim ***** válasza:
a dm-esnek a derekánál gumis a tépözár.
2011. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Akkor abból veszek egy kis csomaggal. :)
2011. jan. 8. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!