Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18hónapos kisfiam van, a...

18hónapos kisfiam van, a problémám a következö:? Este az ágyában elalvás előtt megiszik4-5dl tejet és éjszaka kb 5 dl teát, reggelre tiszta pisi, pampers 5-ős, lidl-es probáltuk. Libero itt nincs ahol lakunk, románia.13 kg-os a fiam.

Figyelt kérdés
Hogy lehetne leszoktani a sok ivásról?pelenkát milyent ajánlotok?
2011. márc. 29. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy hogy lehetne leszoktatni a sok ivásról, de azt sem értem, hogy miért kellett rászoktatni az éjszakai teázásra. Elalvás előtt bőven elég lenne 2-2,5 dl tej, és éjszaka pedig semmi. Próbálj vele napközben többet itatni. Egyébként nincs a világon olyan pelenka, ami egész éjszaka kibirná ezt a mennyiségű folyadékot, tehát tök mindegy hogy pelenkából milyet veszel. Amúgy szerintem éjszaka nem azért kér inni, mert szomjas, csupán a tea ízét szereti, és nála ez már megszokás lett.
2011. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
éjjel a teát csukott szemmel megissza,fordul amásik oldalára s már alszik,ha nem adom ébred meg,ül föl,cumi se igazán érdekli.
2011. márc. 29. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:

ez rengeteg folyadék.

én nem elalvás előtt az ágyban adnék tejet, hanem kb. egy órával előtte és csak 2 dl-t. a túl sok tej sem hasznos, napi kb. 5 dl az ideális.

AZ éjszakai teázás csak megszokás? Akkor át kellene térni vízre, hátha azt nem kéri.

rengeteg ez a folyadék. ha nem megszokásból vagy a cumizás miatt iszsik, nem cukorbeteg???

2011. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is sokszor így vagyunk, felébred, eszik iszik, ha nem adnék neki üvöltene..., hát sajnos ilyenkor fel kell kelni és tisztába rakni legalább egyszer. Tudom hogy nem könnyű, de ha nem csinálod meg utána lehet azért ébred fel, mert tele van a pelus
2011. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eleinte tejet ivott ennyit 3-4 üveggel,ebböl,most kettö tea,de cukrot se teszek bele,sokszor csak sima vizet iszik de agyanezt a mennyiséget.
2011. márc. 29. 13:23
 6/8 A kérdező kommentje:
probáltam tegyem tisztába de akkkor azzal ébresztettem föl ,pl 3 kor és 5-6 ig játszodni akart,sirdogált.
2011. márc. 29. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerek én is ilyen anyukát. Elvitte több dokihoz a gyermeket és azt mondták, nincsen vele baj. Nála a cukorbetegség merült fel a sok ivás miatt. Illetve a sok tejfogyasztás miatt nagyon híg széklete volt folyton. Nappal ő viszont nem evett rendesen. Nagyon válogatós, szilárd kaja nuku, inkább csak kekszek, kiflik.

A helyzetük nem oldódott meg, pedig a gyerek mindjárt 3 éves.

2011. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor például próbáld meg lefekvés előtt egy két órával jól lakatni valami főzelék félével...
2011. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!