Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 kiló és öt hónapos,...

Kisfiam 8 kiló és öt hónapos, a babahordozója 13 kilóig jó, de ha beöltöztetem elég szűk. Milyen ülést vegyünk neki és mikortól lesz jó?

Figyelt kérdés
A babaülést mindig menetiránnyal ellentétesen kell használni?
2011. jan. 6. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat, ami 0-4 éves korig jó, ezt lehet előre meg hátrafele nézetbe is tenni, de állítólag 4 éves korig hátrafele kéne nézniük. Úgy lenne a legbiztonságosabb.
2011. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi akkor cseréltük le, amikor a kisfiam 10 hónapos lett. Próbáltam minél tovább húzni, mert az új (chicco 9-36 kg) menetiránynak megfelelően néz és amikor elalszik, előrebukik a feje. De már nagyon kényelmetlen volt a hordozó. Az én gyerekemet zavarná, ha háttal lenne bekötve és nem ülhetne úgy, mint mi.
2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

0-18 vegyél, azt 10 kg is háttal kell betenni, után szembe.

Olyat vegyél ami, több fokozatban dönthető, gondolom ő még nem ül stabilan, ezért döntened kell. Én is ilyeneket nézek most.

2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi Concord Ultimaxra váltottunk 8 kilósan - 6 hónaposan - mert nem tudott még olyan stabilan ülni, hogy betegyük másmilyen ülésbe, csak 0-18 kg-ba. Az a baj, hogy ezek viszont nem hordozhatóak, és kézben kell levinni a babát, vagy a hordozóban és ott áttenni, sokkal macerásabb ebben a csúszós hideg időben lejönnünk a másodikról.
2011. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Concord Ultimax van!Vaterán vettem 33 ezerért,nagyon szép állapotban,szinte új!És tényleg nagyon szuper.6 hónapos a babám és imádja!
2011. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

17.14

"Az én gyerekemet zavarná, ha háttal lenne bekötve és nem ülhetne úgy, mint mi."


A menetiránnyal háttal bekötés nem arról szól, hogy kényelmes-e ez a babának vagy szereti-e vagy sem, hanem arról, hogy ütközés esetén olyan erővel bukik előre a feje, amit még nem bír el a nyakcsigolyája-gerince, és belehalhat. Kizárólag a baba biztonsága miatt kell őket hátat fordítani, még ha nem is lát ezáltal előre.

2011. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is 8 kg és 4 hónapos,nekünk is szűknek bizonyul a hordozó,mi most vettünk egy espiró optimát 0-25kg-ig jó.Szerintem nézd meg ezt a fajtát,de ha van több pénzetek rá,a 0-18kg ülések is jók.Ez 33e újonnan.
2011. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi is 0-18 kg vetunk mert mar a masikba nem fertunk bele.En NANIA DRIVER SP tipusut vettem es nagyon meg vagyok vele elegedve,lehet donteni is 3 fokozatban, a huzata leveheto es moshato meg szukito betet is volt hoza.
2011. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is Concord Ultimaxot vettünk,mert beöltözve már nekünk sem fért el a hordozóban.
2011. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!