Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babátok mennyi...

5 hónapos babátok mennyi tejpépet eszik meg egyszerre? Hogyan készítitek? Mikor kapja?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtük, Milupa vaniliással. Szoktátok gyümölcslével? (Én este tápszert szeretnék adni.)Uzsira adhatnék szerintetek?(kb.5óra-fél6) Vacsira (negyed 9) megéhezik, nem üli meg a pociját?Mit javasoltok? Az állagával lehet kísérletezni, v ennek az adagolása is olyan szigorú, mint a tépszeré?
2009. jan. 29. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem adagoltam. Én mindig uzsira adtam, és nagyon szerette a fiam. Igaz a vaníliástól kiütéseink lettek, de a többit is imádta.
2009. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 135ml vizhez kb 4- kanál tejpépet rakok...lehet kisérletezni az állagával ha minnél sűrübb annál jobban laktatja..én változó hogy csinálom ..attól függ mikorra jön ki az uzsi met ő mindig 7 fele elálmosodik de ha uzsi és vacsi között eltelik 3 óra akkor lehet sűrübb ...

6 hós fiúcska anyukája

2009. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én esti szopi után adok kb annak a 3/4-ét, ami a dobozra van írva. Nem mérem kia vízet, csak úgy érzésre keverem. A dobozonon lévő arányok sztem túl csöpögősek. Ha sűrűbbre csinálod, akkor mindenképp kellene picit innia utána.
2009. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb 140 ml víz + 4 evőkanál pép. Vacsorára szoktam adni neki, de elalvás előtt még szopizik is.

Nyugodtam kísérletezz. Mi eleinte hígabbra csináltuk, aztán mikor láttam, hogy jól bírja egyre sűrűbbre. Nekünk ez a mostani adagolás tűnik a legmegfelelőbbnek. Ja, és minden etetés után megitatom pár korttyal...

2009. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!