Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülők, akik nem adatjátok be...

Szülők, akik nem adatjátok be az influenza ellenes védőoltást, hogyan véditek, készítitek fel a kisgyereket az influenza szezonra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
c vitamin, sok kézmosás a családban!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kézmosás, C vitamin, naponta többszöri szellőztetés, séta a jó levegőn (nálunk ez megoldható szerencsére), sok zöldség és gyümölcs.
2011. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Multivitamint kap és sok friss gyümölcsöt (narancs, alma). (15 hónapos) És nem utolsósorban én is szedek vitamint, hogy én se dőljek ágynak...
2011. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Béres csepp+ c-vitamin kézfertőtlenítős szappan az egész családnak, és fertőtlenítő illóolajokat párologtatok néha a lakásban. Ezen kívül kerüljük a tömeget, legalábbis a gyerekeket nem viszem tömegben, és ha muszáj lesz nem viszem majd oviba néhány hétig a nagyot a picivel még itthon vagyok így megtehetem.
2011. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!