Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos a babám. Úgy...

4 és fél hónapos a babám. Úgy vettem észre, hogy fogyatkozik a tejcim, mert este, mikor lefekvés előtt megszoptatom a babóm, nem elég Neki. Elkezdjem a hozzátáplálást? Vagy megnövekszik a tejem a baba igényére?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen meg. Amennyiben nem sír, nem éhes. Ha hozzátáplálsz, az egyenes út a tej megszünéséhez. Kérdezd Őt, nekem nagyon sokat segített:


[link]

2009. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia, nálam is volt egy idő mikor úgy éreztem nem elég neki. nem volt már elég feszes a cicim és mikor letettem 2-3X is felébredt még este. kérdezetm a dokinőt most adjak neki tápszert akkor még csak 3 hós volt. azt mondta még hízik rendesen a baba nem kell mással próbálkozni, mert nem az a cél hogy minnél pufóbb legyen a gyerek!

hallgattam rá és jól tettem mert azóta is csak cicizik és már 6.hót betöltöttük!! Tehát igaz az hogy a tej mennyisége igazodik a baba igényéhez!

kitartást és tedd minnél sűrűbben mellre a picit esetleg igyál tejserkentő teát ez meghozza a kívánt eredményt. legalábbis nálam meghozta!

2009. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önálló életre kelt a mondatom, bocsi. Szóval, ha nem sír, nem éhes.
2009. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2009. jan. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!