Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen nyügös a 4 honapos...

Miért ilyen nyügös a 4 honapos fiam? Napok ota nem lehet birni vele, sehogysem jo, alig alszik macsak 1,5 orát audt pedig máskor 3 mat alszik egyfolytában és nehzen alszik el nappal és este is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Máskor 9 körül kel 11körül elalszik 2-3orát és eszik 2orát fentvan du. még alszik 3/4orát és elvan este fél8körül fürdés és 22-23között alszik.Mostanába kb. 1 hete nappal nyügös,nehezen alszik el és ha fentvan csak nyüglödik,sem én sem a játékok nem kötik le sokáig,este meg csak sir nehezen eszi meg az adagját és nehezen tudom elaltatni lassan éjfél felé tudom csak lerakni.Mitöl lehet ez,nem lázas,a fogait néztem de én nem látok semmit mitöl lehet még?
2009. jan. 29. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia egy pár sorral lejjebb hasonló kérdést tett fel valaki.

Tuti az idő miatt, az én lányom is (4,5hós)3-4 napja nyűgös, alig alszik és nincs úgy el magában mintahogy szokott.Reméljük nemsokára vége lesz ennek az időnek.

Addig is kitartás:)

2009. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is az idő az oka, nálunk is ugyanez a szitu az 5 hónapos kislányommal. Még éjjel is legalább 6x felébredt, pedig már végig aludta az éjszakát. Nappal meg mindenem felhergeli magát, sokat sír.Most napok óta front hátán front volt, én sem tudom másra fogni.
2009. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!