Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabám 4 honapos! Egyfolyt...

A kisbabám 4 honapos! Egyfolytában ülni akar ez nem gond?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, de semmiképpen ne ültesd. Tedd a hordozóba, ott félig "ül", bár ha olyan mint a mi fiunk akkor ott is felhúzza magát. Hagyd, hagy próbálkozzon.
2011. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam lassan 5,5 hónapos, de ő is 4 hónapos kora óta állandóan ülni akar. Ha visszanyomtam sírt, ha lefektettem sírt, a babakocsiban fekve sírt, a hordozóban állandóan előredől. Mostanra már feladtam a küzdelmet ellene, direkt nem ültetem, de hagyom, had próbálkozzon,erősödjön és nagyon élvezi, egyre ügyesebb.
2011. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom 4 hónaposan ülni akart, néha engedtem neki picit, nem volt még 5 hónapos mikor felhúzta magát a babakocsiban utána már hagytam, de előtte is már biztonságosan ült.
2011. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TKI Ibolya ***** válasza:

Ekkora babát már simán körbe rakhatsz párnával hogy ne boruljon el, és félig ülve nézelődhet.Semmi baja nem lesz erősödik a háta,pont úgy mint a hason fekvéstől.Az én fiam (4 hónapos) már régóta ül az ölemben és a babakocsiban is mostanra félig ülve utazik.Ha nem így teszem üvölt mint a sakál mert nem lát.Nagyon szépen tartja magát és állandóan előre húzza magát ha nem engedem neki.


3 gyerekes anyuka

2011. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én fiam, két hónaposan húzta fel magát. 4 hónaposan magától ült,6 hónaposan felállt, 8 hónaposan már járt. Ez nem normális, mert tudom, hogy nagyon gyors a mozgásfejlődése, de nem tudok mit csinálni. Nem húzogattam, nem ültettem,nem járattam, magától csinált mindent. Beszéltem az orvossal, aki azt mondta,hogy ha a gyerek magától csinálja akkor hagyjam, de én semmi képen se erőltessem. Hát hagytam! :)
2011. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!