Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosószert/öblítőt...

Milyen mosószert/öblítőt használtok a babaruhákhoz? Hány fokon mossátok? Kiváncsi lennék tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
Lassan el kéne kezdenem a Baba-ruhák átmosását, csak tanácstalan vagyok hogy mivel is. Domol Baby? Amwayes? Bármilyen szenzitív öblítő? Vagy inkább ne is használjak öblítőt? Vasalni érdemes ugye mindenképpen a ruhácskákat?
2009. jan. 29. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
vasalni érdemes, én persil sensitive s vmilyen sensitive..silan t v lenort használtam
2009. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én Ariellel mostam a ruhát, Silan Sensitive öblitőt használtam és vasaltam is.

35 heteske. Jó baba várást.

2009. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35 heteske: 30 fokon mostam
2009. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. És a kis takarókat, ágynemüt, mindent kimostok/kimostatok?
2009. jan. 29. 14:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Arielt használok. Öblitőt nem használok, és vasalom a ruhákat.
2009. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vasalni kell mindenképp.És igen mindent ki szoktam mosni.Én a Dreft baby folyékony mosószert használom, öblitő nem kell különés nagyon jó illata van:)
2009. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szia! én dreftet használok és öblitőt nem. nekünk kipatogott a kis bőre a legjobb mosószertől és öblitőtől is. doktornéni és védőnő tanácsára ezt használunk és jó. természetesen vasalom a kis ruháit, fertőtlenit és puhul tőle a ruha.
2009. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindent kimostam! Tomi color folyékony mososzert és coccolino narancssárga öblitőt használok.

Szerintem a mosopor legyen folyékony így nem marad benne a szemcse a babaruciban. Nem olyan intenziv az illata sem.

Az öblitővel meg úgy vagyok, hogy ne legyen az se erős illatú, de puha legyen tőle a ruci. :)))

37 hetes kismama

2009. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Gabi babaruha öblítő
2009. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Én 40 fokon mosom általában a ruhákat, takarókat (külön a mi ruháinktól), és 60 fokon a törölközőket,pelusokat. Mosószert ugyanazt használom,ami nekünk is bevált(folyékony Tomi és Silan), csak annyi különbséggel hogy öblítőt csak féladagot teszek bele, és miután lement a mosás (centrifuga nélkül), áttekerem még egy öblítésre, hogy biztosan kimenjen belőle minden mosószer, és csak utána centrifugáztatom ki... Vasalni meg kéne a fertőtlenítés miatt is: pelusokat, törölközőt mindenképp!

2009. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!