Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú babaruhákat...

Milyen márkájú babaruhákat kedveltek a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én bodykból csakis a tesco-sat veszem, sok ruhája a turiból van a lányomnak, azok közül a cheroke márkájút.
2011. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van néhány kenguru goldos rucink, azok nagyon jó minőségűek, de mindet kaptam tesómtól, megfizetni nem tudnám ezeket, de tény hogy rengeteg mosáson vannak túl és még mindig olyan mintha újak lennének
2011. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

turiból vásárolok. early days, next, cherokee, bee-boo, marks&spencer...

meg kaptam csomó tescosat is

olyan kevés ideig tudja őket hordani, hogy alig látszik meg rajtuk a használta. Még 2 gyereket simán kiszolgálnak.

2011. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Scamp és Tescós.:)
2011. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bea24 ***** válasza:
Mi nagyon sokat kapunk Baby Club-os rucikat, nagyon szeretem őket, de ha veszek, akkor a Cherokee-t és a Scamp márkát részesítem előnyben, de néha Impidimpi-t is veszek.
2011. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tescós,kenguru gold,c und a,h&m,next
2011. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
turiban veszem, next, rocha little rocha
2011. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi is kapjuk a ruhákat, legtöbb baby-club-os, nagyon szépek. Ha veszek, a teszveszről szoktam szintén használtat, next, george legtöbbször.
2011. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 7. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:
tescós, c&a, és van egy h&m "őrült" kedves ismerősöm, tőle szoktam vásárolni, szerencsére egyezik az ízlésünk :)))
2011. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!