Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel a kisfiam...

Miért sír fel a kisfiam elalvást követően?

Figyelt kérdés

7 hónapos a babám, még nincs foga, de nem is látom, hogy duzzadt lenne az ínye. Eddig szopizott, de egyre kevesebb a tejem, ezért szopi után kap pótlást, úgy 30-40 g-ot napi 3x. Este elalszik, majd többször felsír, ilyenkor kiveszem, a kezemben megnyugszik, visszateszem, alszik és egy jó fél óra múlva kezdi előröl. Ez megy így 3-4 alkalommal.

Először a tápszerre gyanakodtam, de napközben ezt nem csinálja. Aztán gondoltuk, hogy a foga, de nem látszik az ínyén semmi. Nem tudom, hogy mit csináljak!

Szerintetek mitől lehet?


2011. jan. 8. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanígy vagyunk mi is! Tuti, hogy a foga! Nekünk már van 2, de nagyon megszenvedte szegénykém, 2 hónapos kora óta végigaludta az éjszakát és napközben sem volt alvásprobléma. Aztán 3 és fél hónapos kora óta kínlódik vele, most 7 és fél hós és van 2 félig kibújt foga....

Kitartás!! :)

2011. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel próbáltál segíteni neki? Én most homeopátián gondolkodom. Úgy sajnálom szegénykémet!
2011. jan. 8. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, de egyszerű nálunk a képlet: elalszik, aztán megébred arra, hogy nem vagyok ott, mászik az ágyon az ajtó felé. Bemegyek, visszarakom, betakarom, megpuszilom, alszik tovább. Aztán ez így meg 20-30 percenkként amíg nem megyek én is lefeküdni. Ez van. Anyafüggő a drága! ő is most fogzik, először én is azt hittem az az oka, kapott dentinoxot, homeopátiát, panadolt, nurofent, aztán mikor egyik sem vált be, rájöttem mi a bibi. Próbálkozz ezekkel, lehet neked megoldódik és tényleg a foga.
2011. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet, nálunk addig sír fel, amíg nem megyünk be mi is aludni:)Tényleg függő lehet, aranyom.De már csak egyszer csinálja, egy hónap alatt lecsökkent.Fogunk még nekünk sincs, és nem is látnám, hogy jönne.

Én arra is gondoltam, hogy nem e a zajoktól van, de nappal nálunk sincs gond.

Így hív minket aludni:)

2011. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet rossz álma is,a babák már ilyen kicsi korban is álmodnak.

De lehett a pótlástól is,feszülhett a pocija,maszirozgasd meg.

2011. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Inkább gondolok anyahiányra, mert ha felveszem békésen alszik. A férjem kezében viszont éjjel üvölt. Ha a pocija fájna a kezemben is sírna (hasfájós volt, innen tudom). Megpróbálom az együtt alvást.
2011. jan. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!