Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlotok, milyen ajándéko...

Mit ajánlotok, milyen ajándékot vegyünk kislányunknak 1 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
Formabedobója, zenélő-sípoló játékok, plüss állatok dögivel vannak. Ja, és lego-szerű építőkockája is van.
2011. jan. 8. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Amilyen játékai vannak,azokkal sem fog játszani még nagyon sokáig. Talán figyeld meg,hogy mi az ami érdekli? De ha nem veszel neki semmit,az sem baj. Ő még úgysem tudja értékelni őket.
2011. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is most lesz egyéves februárban. Én veszek neki valamit ha érdekli ha nem..tulajdonképp szerintem egyik gyereket sem köti le semmi fél óránál tovább ekkora korban.És szeretnék képeket az első tortájával, kis csomagocskával:)Rólam is van egy ilyen kép és olyan jó nézni.Nem kell 20 ezres ajándék de valamit veszek.Mostanában minden alá bemászik ezért lehet kap egy játszósátort,esetleg lábbal hajtós bébitaxit,sok lufit és hercegnős tortát kap.
2011. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi hintalovat vettünk neki az 1.szülinapjára!most 1,5 éves és még mindig szereti!
2011. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!