Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények az Univeres bébikaj...

Vélemények az Univeres bébikajákról? Nekem azért szimpatikusak, mert nem tartalmaznak hozzáadott cukrot.

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem,mert a kisfiam imádja!

Jó az illata,az íze,és nem utolsó sorban nem is túl drága.

Én emellett még a hippes kajákat szoktam venni,mert ezt a kettőt szereti:)

2009. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az Univert most kezdtem,tényleg jó áron van.Szoktam venni Kecskemétit is,ha jut rá akkor Nestlét vagy Hippet(ezek nem olcsók:(
2009. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

SZia!

Mi is nagyon szeretjük,viszonylag jó árban és változatos ízekben van.De a Hippes kajcsit is nagyon hamar eltüntetjük :)!

Jó babázást!

2009. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a neten utána tudsz nézni, hogy a kecskeméti, az univer és a hipp tulajdonképpen ugyanaz, mert a hipp felvásárolta az egészet. ugyanott gyártják, ua-on a gyártósorokon, ua-zokból az alapanyagokból, ua-zok a minőségellenőrök tesztelik. csak éppen a hipp exportra is megy, míg a másik kettő nem.


az én lányom nagyon szereti a kecskemétit és az univert is

2009. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van az előttem szólónak az ismerősöm ott dolgozik semmi különbség köztük megsúgom csak az ár...
2009. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

De akkor az miért van hogy a hippes sütőtök alma folyósabb mint az univeres?

Meg azért a hippes kaják sokkal változatosabbak,több féle van belőle.

2009. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert attól, hogy ua-zokat az alapanyagokat használják, még variálhatnak az arányokon.

De ha összehasonlítod a címkéiket, akkor ez ki is derül, a hipp-esben több az alma, ettől hígabb.

2009. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!