Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sok a 100 gramm tápszer...

Nem sok a 100 gramm tápszer egy három hetes babának?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon kevés a tejem,múlt hét óta még kevesebb lett és most kénytelen vagyok tápszert adni neki. :(
2009. jan. 30. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam ennyi idősen, megette a 150-et is:)

Nem sok, annyit adj neki amennyit kér.

2009. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!az én manóm is már a második héten,tápszeres lett,és azóta van.hogy megeszi a 120ml-t is.Valamikor van tejem,de most megint nincs,így most 80ml eszik!6 hetes,de már több mint 5 kiló,mivel tápszeres,ne aggódj,nekem a védőnőm el volt képedve,hogy mennyit eszik,de majd ő beállítja mennyit akar enni,nekem is egyre kevesebbet eszik!

Ha gondolod írj privit!

Csilla

2009. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok. Arra emlekszem, hogy az en fiam 4 hetesen evett 125 ml-t naponta hat alkalommal. Most 9 hetes es 180-at eszik, 5 etetes van naponta, de van, hogy ebred ejjel es akkor 6. Nem tudok kevesebbet adni, mert mar probaltam es megerezte, etetes vegen sirt e maradekert. Tul nem eszi magat, mert par napja anyos veletlenul tobbet csinalt, 210et es az utolso 30 ml-t ugyanugy meghagyta, kikopte az uveget. A doki azt mondta, hogy ne aggodjak, merthosszaban is gyorsan no, nem csak hizik, mi is magasak vagyunk, szoval nem veletlenul jo etvagyu es nagy a gyerek. Itt irtak nehanyan, hogy higabbra lehet csinalni a tapszert, de a doki szerint ez nem jo otlet, mert az hasmenest okozhat, es az igaz, hogy a gyomrat kitoltene a mennyiseg, de mivel kevesbe lenne tartalmas, igy hamarabb atmenne rajta es hamarabb kerne a kovetkezo adagot, tehat ugyanannyit enne meg egy nap, tehat ezt ki sem probalom.

Egyebkent 55 centivel es 3700 grammal szuletett, most 65 centi es 6500 gramm, tehat no, mint a kender. :-)

2009. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom szopizott, de akkor igy is biztos, hogy alkalmanként kiszivott vagy 150-200 ml-t. Csak azért tudom, mert volt, hogy lefejt tejcsit kapott (egész nap suliban voltam és mami etette), és akkor majdnem tele üveggel lakott csak jól. Kettő és fél óránként szopizott. Nem lett dagi, olyan aranyosan pufóka, de nagyon jó a mozgása nem lusta. 3,45 kg-val 52 cm-re született. Jelenleg 11 hónapos 13 kg és 85 cm.

SZóval magassága van a drágámnak.

2009. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is izgultunk mindig de még a repetát is szereti a babuci már 11 hetesek vagyunk és kb: 200ml ( cici is).Szerintem nem sok mert mi picinek cici+ 100gr táp volt elég. A cicit meg én fejegettem és mindig kicsivel több lett a tej, és a lefejt tejet is odda adtam így most cici után 100gr táp mindig elég.Váltva cicizik így jól megtelik a cici nem kell cserélgetni.
2009. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek,kedvesek vagytok!!
2009. jan. 31. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!