Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tünetei az immunhiánynak...

Mik a tünetei az immunhiánynak? 6 hós babám folyton beteg (taknyos vagy köhög). Azt javasolták nézzék meg immunológián, de mivel szopik, így nem nézik meg.

Figyelt kérdés
azt mondták ,az én immunrendszeremet mutatná az eredmény.Lehet a nagytesók hordozzák a bacit?
2011. jan. 9. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Írd be a keresődbe Lenkei scientology és kidobja, bár angolul és franciául, hogy a szcientológia legnagyobb magyar képviselője.

Üsd be scientology vitamin (ugyan angolul, de meglepve fogod tapasztalni, hogy a szcientológia egyház Floridában gyártott vitaminjait árulja. Persze lehet, hogy Magyarországon, de a licenc amerikai.

És ha felmész a honlapjára, ott árulja Hubbard könyveit, aki a szcientológia atyja.

Te beszélsz hülyeséget, illetve ha te ezt nem tudtad, akkor szólok, ÁTVERTEK, ÁTVERTEK.

Hát nem gondoltam volna, van aki nem tud erről és Lenkei fan. És egyébként a nagy dózisú vitaminbevitelt talán 1957-ben leírta Hubbard-tehát egyértelmű, hogy Lenkei lopta, másolta az ötletet. (All about radiation)

Hát sajnálom nagyon, De használd a netet és érdekes dolgokat találsz és rendelj Lenkeitől vagy lehet ad kölcsön,ha alkalmazottja vagy egy Hubbard könyvet és látni fogod, amit Lenkei leírt már mindent leírt ő 1957-ben. A szcientológia alapítója és a szcientológia alaptanításait tartalmazó könyvben.

De egyébként ismétlem, elolvastam Lenkei könyvét és azonnal a szcientológia ugrott be, hogy amit leírt, azt egy az egyben a szcientológiai egyház hirdeti. Le sem tagadhatná.

És többek közt emiatt üldözik a világ számos országában a szcientológiát, mert nem egy embert megöltek mára nagy dózisú vitaminbevitellel.


De itt befejeztem, egy fanatikus szektatagtól amúgy sem várható el, hogy kellő belátással legyen a tényekre, amik a napnál is világosabbak. Hiszen nincs más, mint, amit a vezető mond. Sajnállak, hogy ilyen élet jutott neked, de vigasztaljon a szekták belőletek élnek és számtalan ember dől be. Legyen egy jó napod, Lenkei a világ megmentője, csak mi normálisok nem látjuk ezt.

2011. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja és itt van 54 ember, akik hittek a hozzád hasonlóknak, de már sajnos meghaltak, egyértelműen a szcientológia vitaminoknak köszönhetően.

[link]


És igenis feladatom az embereket lebeszélni,és ha egy embert sikerül meggyőznőm, hogy veszélyes ez és egy elmebeteg szektaalapító fantazmagóriája, már megérte leírnom.

Sajnálom, hogy ez nem illik bele a te hitvallásodba.

2011. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szegény te! mennyire szánalmas vagy! És szelektiv a látásod meg a hallásod, csak azt látod, és azt hallod amit te akarsz. Ilyen ember hogy akar segiteni másoknak? Hallottál már dr. Dávid Tamásról, dr. Mathias Rath-ról, hazánk fiáról: Szent-Györgyi Albertről, szerinted ők mind hülyék? Ugyanazt mondják, hogy bizony muszály manapság vitamint szedni az ételek mellé. Mindannyinak tudod a vallását? Mert én nem. És nem is az a fontos. A te vallásod micsoda? Érdekel valakit? Tettél már le az asztalra valamit ? Ez a fontos. Ha csak a rémhireket tudod terjeszteni, akkor te az emberiségnek egyáltalán nem vagy hasznára, a szememben meg csak még egy pici fekete piszok sem vagy. Befejeztem a vitát veled.
2011. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!