Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tünetei az immunhiánynak...

Mik a tünetei az immunhiánynak? 6 hós babám folyton beteg (taknyos vagy köhög). Azt javasolták nézzék meg immunológián, de mivel szopik, így nem nézik meg.

Figyelt kérdés
azt mondták ,az én immunrendszeremet mutatná az eredmény.Lehet a nagytesók hordozzák a bacit?
2011. jan. 9. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

BAROMSÁG!!!

Ha szopik éppen hogy meg kéne védenie az anyatejnek!!!

Nekem 3 gyerekem van és a 3.babám születése utáni első 6 hónapot nem kívánom senkinek.Minden létező betegséget hazahoztak a nagyobbak az oviból.Volt olyan hét hogy mind hánytunk és fostunk egyszerre,de szerencsére a legkissebnek semmi baja nem volt!!!Ha szopi mellett sokat beteg akkor valóban indokolt az immunológiai kivizsgálás!

Nem volt koraszülött?Kizárólag csak anyatejet kap?

A többi gyerek is beteges volt picibaba korában?

2011. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia, ebből is látszik, hogy táplálkozással foglalkozó nagy elődeinknek igaza lehet, ha már egy féléves babának is gyenge az immunrindszere, vajon nem lenne-e érdemes nála is pótolni a vitaminhiányt? Kérlek olvasd el Dr. Lenkei Gábor: Cenzúrázott egészség c. könyvét, és magad is látni fogod, hogy már bizony ilyen kicsi korban is érdemes gyermekednek nagy!!!!dózisu vitaminkészitményt adni( ami nyilván nem a gyógyszertári adalékos változat)mert a mai táplálékok nem tudják biztositani a szükséges mennyiségeket. És neked is csak javasolni tudom, hisz nyilván a te szervezeted sem rendelkezik kellő immunitással, ha a tejed nem védi meg a babádat. A vitaminok egyszerüen csak élelmiszerek, amikből megfelelő mennyiséget kapva a szervezet el tudja végezni a munkáját, a segitségükkel meg tudja védeni a szervezetet a betolakodókkal szemben, nem muszály elhinni a rém hireket. Ezeket azok terjesztik, akiknek nem érdeke az, hogy sok-sok egészséges ember legyen. Sok sikert, és mielőbbi gyógyulást a babádnak. Csak bátoritásként mondom, hogy én, és a családom már kb. 7 éve szedjük ezeket a készitményeket, és már nem vagyunk betegek soha!
2011. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A Lenkei hazabeszél.

Valószínű a nagytesók hozzák haza, oylan mintha most menn közösségbe.

Mikor bölcsibe/oviba megy, nem fog elkapni semmit.

2011. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk a Lenkeit, a másik agyatlan L. Hubbard könyveit (szcientológia tanait) fordította magyarra és ugyanazokat a sz@rokat árulja vitaminkészítményként, amivel a szcientológusok kezelik a gyerekeiket. És kell e jobb példa, mit érnek ezek, mint a John Travolta fia, rajta is mennyit segítettek ezek. Meghalni, idő előtt, kegyetlen körülmények között. Engem elborzasztott egyébként Tom Cruise is, aki méhlepényt evett meg vitaminitalt itatott a gyerekkel az anyatej/tápszer helyett.


Egyébként nálunk ugyanez volt 3hetes korától folyamatosan beteg volt és 8 hónaposan néztünk immunológiát (és szopott akkor)és gyakorlatilag sem IgA sem IgG sejtje nem volt, de beindult, most néztük (2 éves) és az IgA már normális az IgG közelití a normálist-lekopogom idén ősszel-télen nem volt beteg. Egyébként első két évében folyamatosan beteg volt. Csak június, július volt kivétel.


Egyébként

2011. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 12. 12:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes,nem fogad el mást még jelenleg.
2011. jan. 12. 12:07
 8/13 anonim ***** válasza:
10.08-nak: nagyon sajnálatra méltó vagy, te mindent elhiszel amit a hirlapokban olvasol. Én kicsit komolyabb forráshoz szoktam nyúlni!
2011. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem hírlap, kicsi, felmész Lenkei honlapjára, ott árulja maga a szcientológia atyjainak műveit. Amiknek szerintem egy az egyben átirata a Lenkei mű. És tudod hol jöttem rá, elolvastam egy Lenkei eredetit és gyanús lett, hogy pont ugyanazok a ökörségek vannak benne, mint amiket Tom Cruise fejteget az Oprah showban. És rámentem a honlapra és ott volt feketén fehéren L. Ron Hubbard összes műve. (tudod, akinek a lefagyasztott spermájából állítólag van a kis Suri-bár ez már tényleg hírlapi kacsának tűnik)

Oké biztos vannak hírlapi kacsák is, de a Travolta fia meghalt, olyan életkorban, amiben egészséges emberek nem szoktak, pedig biztos tömték vitaminnal és a többivel. persze lehet, egy jó orvos kellett volna neki és ma is élne, még az is lehet, hogy teljesen normális lenne.

És a Tom Cruise meg Katie Holmes is úgy néz ki, mint saját dédapjuk. Most komolyan egy extra dózisú vitaminnal kezelt 28 évesnek úgy kell kinéznie, mint annak a szerencsétlen nőnek? Meg a Tom Cruise is elbújhat jó pár kortársa mögött. Nem az egészség mintaképei.

Mondjuk mondhatjuk, ha nekik megfelel a szcientológia csodaszere, egy földi halandó miért ne adhatna tízezreket, a ki tudja miért.

Ja mert Ron Hubbard volt az is, aki megírta, gazdag akarsz lenni? Alapíts egyházat és áruld az életelixirt, dőlni fog a lé. És lám, mennyire igaza volt, ebben az egyben.

2011. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%-osnak! Annyi baromságot hordasz össze, hogy az már sok. Én az egyik Dr. Lenkei vitamin-bolt tanácsadója vagyok, nem a hasamra ütök mikor leírok valamit. Amiről te beszélsz, az a legnagyobb marhaság, a scientológiának semmi köze a vitaminjainkhoz. Azok az emberek akik félnek kipróbálni a modern tudományok vivmányait ilyen, és ehhez hasonló hülyeségeket terjesztenek, hogy mindenáron okosnak tűnjenek,mert fontoskodni akarnak. Valószinü hogy még nem jártál egy ilyen vitamin boltban sem, mert akkor nem hinnél el ekkora ökörségeket, hogy a Lenkei a scientológiát reklámozza, meg hogy lemásolta L. Ron Hubbard munkáit. Nézz körül a nagyvilágban, és látni fogod hogy már nem csak ők ketten állitják azt, hogy sokmindent eltitkolnak előlünk, többek közt az egészség javitásának kiváló módszereit. Itt az üzletekben csakis az egészség megőrzés amivel foglalkozunk, és hál' Istennek nagyon biztató eredmények születnek nap mint nap. Nem muszály neked is csatlakozni, de kérlek hogy másokat ne próbálj lebeszélni arról, amiről nem tudsz semmit sem. Inkább képezd magad egy kicsit, mert megragadtál valahol, ahol az energiaszint minimális, ezért viselkedsz igy. Ez csak egy jó tanács.
2011. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!