Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen nem piszkálják...

Mennyi idősen nem piszkálják a babák a virágokat, a polcon lévő tárgyakat? Mikor lehet újra rendes lakásunk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 21 hónapos, mostanában kezdi békén hagyni vagy megérteni, hogy hagyja békén a tárgyakat. Van, amit játék gyanánt levesz, de már nem dobálja vagy rongálja őket. Múltkor látogatóban voltunk egy olyan lakásban, ahol porcelánok voltak az alső szinten végig, azok például már nem érdekelték, 2 hónapja még szétzúzott volna mindent.
2011. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem hogy soha, ha már nem piszkálja(nálunk 1 éves kor után)akkor lazán beborítja az egészet játékkal. A kis fakocka éjszaka a kedvencem mezítláb:)
2011. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 14 hónapos, ő még piszkálja.... :(
2011. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam volt már másfél is amikor az edényeket még rakosgatta bőszen.
2011. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kisnita ***** válasza:
Az enyém 17 hónapos és (még) semmi nincs tőle biztonságban amit elér. Szóval nekünk az alsó polcokon semmi nincs, max játékok. A széket mindig el kell tennünk a gép elől mert ide jön, megnyitja a keresőt, vagy a párom kedvenc játékát és neki áll tevékenykedni! :D Most már azt is megteszi, hogy elmegy a székért és addig ráncigálja meg tologatja még ide nem hozza, felmászik és már nyomja is. Szörnyű néha miket tud. Az összes virágomat felvittem az emeleti szobába mert oda nem megy a gyerek, nem merek semmit itt hagyni mert képes megkóstolni. Remélem idén már okosabb és szófogadóbb lesz.
2011. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálunk most lesz 1 éves, akkor még kb. mégegyszer ennyi időt kell várnunk. :)
2011. jan. 9. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 19 hónapos,már jóval kevesebbet piszkálja mint eddig. Már én is nagyon várom hogy újra rendes lakásunk legyen.
2011. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom még csak 11 hónapos, de nálunk nem ez a helyzet. Én semmit nem pakoltam el, minden úgy van, mint eredetileg, mégsem pakol. Próbálkozott persze vele, de mindig odamentem, elhoztam onnan, és mondtam neki hogy nemnem. Úgyhogy mostmár rászólok, rám néz, és rázza a kis fejét hogy nemnem és eljön onnan. Nem azt mondom hogy nem próbálkozik, de nagyon ügyesen megérti hogy mit szabad, és mit nem. Persze lehet, hogy ez változni fog, de próbálom nagyon következetesen arra nevelni, hogy nem szabad pakolni. Remélem így is marad. Többieknek kitartást!

2011. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én is mondtam neki mindig, amikor olyat csinált, de mégsem használ. Most a ruhaszárítótól vagyok kész, állandóan azt rángatja, egyszer tuti magáraborítja. Ha mondom, hogy ne csinálja, elkezd vigyorogni és mégjobban csinálja, ha elhozom, majdhogynem toporzékol, annyira nem tetszik neki. Kedves utolsó, csodálom, hogy neked ilyen a babád.
2011. jan. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!