Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7végén leszünk 3hónaposak, de...

7végén leszünk 3hónaposak, de a kicsi lánykám még nem nyúl, és nem fogja a tárgyakat! Már nagyon aggódom, a többi baba a környezetünkben, már rázzák ennyi idősen a csörgőket! Vajon baj, hogy ilyen elmaradott? Mi lehet a baj vele?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 22. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

En 3 honaposan csorgot se adtam a kisfiam kezebe,nehogy fejbe vagja magat vele.Nincs a babaddal semmi problema,csak meg nem erdeklik a "csorgok" :)

Es fogadj meg egy jotanacsot:Ne foglalkozz azzal,hogy kinek mit csinal a babaja,mert minden baba mas es mas.A tied masban ugyesebb,es kulonlegesebb,mint a tobbi.

5 hos kisfiu anyukaja :)

2011. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyomd a kezébe! Én is így kezdtem vele 3 hónapos korában. A játszószőnyegen voltak vékony műanyag, színes karikák, amiről a játékok lógtak. Levettem egy-egy karikát, és a kezébe nyomtam. Fogta - mivel a szorító ösztön bennük van -, és ahogy hadonászott a kezeivel, mindig a szeme elé kerültek, és rácsodálkozott.

3,5 hónapos korában nyúlt magától a tárgyak után.

2011. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a kezébe adják, persze hogy rázza.


[link]


[link]


(3 betöltött hónaposan és csak NÉHÁNY baba nyúl a tárgyakért!)

Nyugi anno én is paráztam, hogy 15 hetesen nem nézegeti a kezeit:

( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ne stresszed magad, ha szeret hason lenni,rakj köré tárgyakat, de szerinten még korai, az enéyn 3 hónaposan fordult hasra, de csak később u volt el igazán hason

2011. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi most voltunk három hónaposak, próbálunk nyúlkálni dolgok után de még nem nagyon tartja meg a kis kezében a tárgyakat, Sőt elvileg hason fekve emelni ill tartani kellene a fejét, hát nekünk emeli, de mivel a kezeit nem húzza maga alá, így tartani nem tudja, ma mondták a tanácsadáson hogy tornáztatni kell,és nekem kell erőltetni pl akezeit betennia mellkasa alá, és kicsit így tartani, mert reflexből emelik a fejüket.("nagy" a fejünk és gyenge hozzá a kis nyaka.) a fogásra azt mondták hogy nem baj ha nem tartja meg, lassan kialakul, de próbálkozzunk a kezébe adni dologkat amiket szeret :)))
2011. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is agyon aggódtam magam, mert 3 hónaposan nem nyúlt semmiért, ha a kezébe adtam szépen megtartotta, játszadozott vele. Most 4 hónaposna már ügyesen nyúl mindenért!

Tényleg minden babamás, úgyhogy ne aggódj!!!

2011. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!