Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vezettétek be a tejpépet?...

Hogy vezettétek be a tejpépet? Milyennel kezdtetek? Melyiket szereti legjobban a babátok?

Figyelt kérdés
Én először csak 1 evőkanálnyi porból készítettem, majd fokozatosan emeltem a kanalak számát, eddig semmi gond, pedig menet közben kiderült, hogy gluténes volt. Bár mostanában olvastam, hogy a legtöbb gyereknél 2-6 éves korban derül ki, hogy glutén érzékeny.
2011. jan. 10. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a kislányom az őszibarackot imádja a legjobban, így hipp őszibarack-banánosat vettünk, először adtam neki 5 kiskanállal, és mivel semmi gond nem volt, így a következő étkezésnél már annyit adtam neki, amennyit kért. Azóta kipróbáltuk a nestlé rizses tejpépét, az is ízlik neki nagyon, és mivel van benne rízs, így sokkal táplálóbb.
2011. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a kisfiamnál 6 hónaposan kezdtük a tejpépet, először azt, amit 4 hónapos kortól lehet adni,két evőkanállal az első három alkalommal, utána már egy teljes adagot kapott. A Milupa vaníliással kezdtünk. Most már 1 éves, bármelyiket megeszi, de a kekszes piskótás a nyerő.
2011. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi nestlével kezdtünk, mivel tápszert is nestlét kap. Mostanában is vagy ezt veszem (leginkább a kekszest), vagy a hippet, talán azt még gyakrabban is.
2011. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!