Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és mennyit alszik 13...

Hányszor és mennyit alszik 13 hós gyereketek nappal és éjszaka?

Figyelt kérdés
Ha ebéd után teszem le, alig bírja ki ebédig és estig a 7 órás fürdetésig. Ha ebéd előtt alszik délután megint kell egyet aludnia, mert du. 5kor már teljesen fáradt. Nade, ha 5kor alszik este 10ig kukorékol. Az ilyen 2szer alvós napok után jön, hogy elég napi egy alvás, de aztán pár nap után mindig elcsúszunk. Na, remélem érthető..
2011. jan. 10. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányom 13 hónapos. Reggel 7-8 között ébred, 11 előtt tízórai majd kb. 40 perc alvás. Utána 4-5 körül újabb 40 perc alvás, este 7 után fürdés, vacsi és fél 9- 9 körül alszik el. Éjjel nyugodtan alszik, 1-2 alkalommal ébred fel de kortyol egy kis teát és folytatja a szunyálást. Nálunk ez már jó ideje így üzemel.

2011. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tíz hónaposan állt át a fiam az egy alvásra.éjszaka 20-08-ig egyhuzamban,nappal 12-14-15-ig.
2011. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is 10 hónapos kora óta alszik egyet. 8 körül ébred, ebéd után fél 1 körül alszik el, 3 után már nem engedem aludni, mert akkor este 8-kor még nem álmos. Így fél 9-től alszik egy hang nélkül reggel 8-ig. Szerintem reggel kicsit keltsd fel korábban, hogy a két alvás beleférjen a napotokba, mivel ő még igényli. Én is így csináltam, akkor amikor még kettőt aludt.
2011. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam most lessz 13 hónapos,ő még kétszer alszik.

Reggel 6.30 körül ébred,9.30-tól alszik kb.1 órát,és délután 14.00-tól 1-1.5 órát.

Este 20.00-kor alszik el,és az éjszaka,ha néha felébred, akkor csak iszik egy kis teát és alszik is.

2011. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kell egy kis idő, amíg átáll az 1 alvásra, főleg ha rövideket alszik.

Az én kisfiam 14 hónapos, 10 hós kora óta 1x alszik, de akkor akár 3 órát egyhuzamban. 1,5 óra a minimum, az átlag pedig 2-2,5 óra. Kb. fél 1-től alszik 3-ig.

Este 8-fél 9 körül alszik el és mukk nélkül alszik reggel 7-ig.

2011. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!