Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használ NUK csőrös...

Valaki használ NUK csőrös poharat a baba itatásához? Hallottam,hogy olyan csőrös poharat érdemes venni ami záró szelepes,hogy esetleg ne ijedjen meg a baba,hogy túl gyorsan folyik és ne fulladjon meg.

Figyelt kérdés

Ezért érdekelne,hogy van-e ilyen a NUK-nak és érdemes-e megvenni? Vagy adjam neki továbbra is az iszsijét cuclisüvegből?

Köszi szépen.

7,5 hónapos kislány anyukája


2009. jan. 30. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van csak még nem használtam, de én mivel már szétszedtem és kimostam, hogy használni fogom, akkor vettem észre, hogy én teszem cseppmentesé, ha bezárom a szelepet, ami a folyadék felőli részen van, vagyis, ha a baba inni akar, akkor le kell szedjem a teljes kupakot és ki kell nyitnom, majd visszazárni és én leszek tiszta szutyok!

Nekem ez a tapasztalatom, de lehet, hogy csak én vagyok a béna, én ma fogok venni avent magic poharat, majd meglátjuk mi lesz benne!

Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

2009. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk zárószelepes csőrös poharunk van. Olyan erősen kell szívni, hogy még az én homlokom is behorpad tőle, a gyerek meg csak hergeli magát, mert nem jön belőle csak egy-két csepp. Mi kiszedtük a zárószelepet.

2009. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem: a miénk NUK.

Üdv: 2.

2009. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld az aventet, az tuti frankó. NUK cuccunk van nekünk is sok, és elhiszem, h bízol bennük, mert tényleg jók, de az aventes porhár tényleg kafa. pont annyira jön az iszi, amennyire kell, és nincs semmi plusz szelep, amivel bajlódnon kell.
2009. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is van kétféle NUK csőrösünk. A kemény csőrű szelepes, és tényleg nagyon kell szívni, de ha meglazítod a szelepet, akkor jobban jön, persze, ha rázza a baba, akkor is... A sziliko csőröset imádja a gyerek, csak abból hajlandó inni, de erre meg figyelni kell, mert nem szelepes, hanem csak egy lezáró lapka van hozzá a szállításhoz (és tényleg le kell csavarni az egészet, ha ki akarod venni). Én mégis ezt használom, mert csak ebből iszik (hozzáteszem, nálunk se cumit, se cumisüveget nem fogadott el).

Próbáld meg pohárból is itatni, már elég nagy hozzá, az elején nem fog menni, sok megy mellé, és lehet, h egy picit félre is nyel, de gyorsan megtanulják. Mi is ezen vagyunk :)

2009. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Ez most melyik fajta itatópohár lehet?

[link]

Ezt szeretném megvenni ha bevált valakinek.

2009. jan. 30. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez a szilikonos.

Ha jól látom, ennek ugyanolyan a "cumi" része, amit lehet külön is venni cumisüveghez (tanulócumi vagy valami hasonló az elnevezése). Miután nekünk nem jött be a kemény csőrös pohár (akárhova állítottuk azt a szelepet, nem jött belőle szinte semmi) ilyen cumit vettünk az üveghez. Nagyon jó.

2009. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ez a szilikonos, nekünk nagyon bevált!
2009. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vettem és tök jó! :)

nem olyan rossz mint ahogy gondoltam.Szépen iszik belőle jó nagy kortyokat. :)

2009. febr. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!