Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mult héten adtam a kislányomna...

Mult héten adtam a kislányomnak alma málna kecskeméti gyümi-desszertett. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés
utánna olvastam hogy levekkel kellett volna kezdenem.
2009. jan. 30. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem lett tölle semmi baja,akkor nincs miért agodnod.
2009. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Nem, nyugi csak ezt én már a végén adnám neki kb. 10-11 hónapos korban!

Ha nem lett tőle pöttyös akkor szerintem nyugodtan ehet!

Amúgy inkább adjál a babádnak sima almát, barackot sütőtököt, krumplit, majd később adjál neki két gyümölcsös bébihamit, almát-málnával, almát-barackkal, majd a három gyümiset alma-banán-barack és így fokozatosan a zöldségekkel is!

Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

Hány hónapos a babád?

2009. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4és fél hos.amugy az üvegre is az volt irva hogy 4hos kortol adhato
2009. jan. 30. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Szia! Én vagyok a második válaszoló! Legtöbbször mi is üveges kaját adunk a babámnak, na már most azért valamilyen szinten ezekben is lehet követni a táblázatokban szereplő gyümölcsös és zöldséges sorrendet. Én legalábbis a főzeléket biztos nem zöldborsóval kezdeném, hanem répa, sütőtök, és így fokozatosan mint az előző válaszba leírtam. Mivel a két összetevős kajákban nagyobb az esély arra, hogy valamelyikre allergiás akkor már tudod, hogy melyikre inkább. Mert ha az almától jó ideje nem fájt a hasa és nincs semmi baja, és mégis ezt adtál neki és valami baja van akkor máris ott a megoldás a kezedbe, hogy a málna a ludas!!

Szia!

2009. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babom is nagyon szereti. Mi már hat hósak vagyunk, de 3 hós kora óta eszik főzeléket, gyümiket.
2009. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!