Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyő babakocsit ajánlanátok?

Esernyő babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami könnyű tolású (akár egy kézzel is) és ami a nagyon fontos, hogy magasabban van a tolókarja. Nekem soknak, amit néztem, olyan alacsonyan van, hogy megfájdul a hátam és elég magas vagyok. Espiro vector babakocsink van most, az kényelmes, de már nagy a babám így szeretnék egy kicsi kocsit ami kisebb helyet foglal összecsukva mint a mostani és egyedül is könnyen tudnám hurcolászni :) Bocsi a hosszú magyarázatért, remélem tudtok segíteni. Linkelhettek is, használt is érdekel.
2011. jan. 10. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esprit flash.Állítható a tolókar,majdnem vizszintbe dönthető.
2011. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Szia! Nekünk ehhez hasonló van, nagyon szeretem mert könnyű (súlyra) és akár egy kézzel is könnyen lehet irányítani.

2011. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 fkiszti ***** válasza:
Szia! Nekem Pierre Cardin esernyőre csukható babakocsink van. Szerintem eléggé magas a tolókarja, bár láttam olyat is, aminek alacsonyan volt. Irányítani szerencsére egyszerű, én szeretem.
2011. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk ilyen van [link]

én is második könnyű kocsinak vettem elég magas a tolókarja de még magasíthatsz rajta!most akciós a brendoba és az BabyOutletben is és más színben is van!

a Cybex egyébként nagyon jó márka :-)

[link]

2011. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! nekem is nagyon tetszik a cybex, de hogyan lehet magasítani a tolókarját?
2011. jan. 11. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:

szia!

van a tolókaron egy gomb mind a két oldalon azt benyomod és felfelé húzod a tolókart és akkor még feljebb jön, az enyémen így van! én könnyen irányítható kocsi még egy kézzel is pedig nem egybe tolókaros :-)

2011. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azért adtam el a hauck esernyőkocsimat, mert csak 2 kézzel lehetett tolni. Sajnos a legtöbb ilyen.

Amúgy a Hauck Jet nagyon jó, majdnem vízszintesig dönthető, van karfája, stabil, 8 tömörgumi kereke van. Csak 1 kézzel nem tolható :(


Ezért én most ezt néztem ki: [link]


Aminek 2 külön fogantyúja van, sztem azt lehetetlen 1 kézzel tolni.

2011. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

kedves 4. válaszoló-aki a cybex-et ajánlotta- nektek fehérben van? nem koszolódik gyorsan? Kisfiad v. lányod használja?

köszi a válaszokat amúgy

2011. jan. 13. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!

Cybexes vagyok, igen fehéret vettem mert nagyon szépnek találtam! Meglepően jó a huzata a fiamnak vettem egyébként a kocsit! kiöntötte rá az üdítőt egyszer jó sötét színűt egy zsepivel leitattam róla rögtön és nyoma sem maradt, pedig nem nejlonos a huzata! biztos érzékenyebb mint a többi szín de én nem bántam meg hogy ezt vettem nem koszolódik jobban mint pl a kék babakocsim a sarat se veri fel a kerék!

én tudtam egy kézzel is tolni ha úgy adódott de nem pakoltam meg csak a fiam ült benne és nem kilométereket de ha szükség volt rá nem volt gond a navigálása úgy sem!

2011. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én erre voksolok [link]
2011. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!