Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajanlanatok...

Milyen babakocsit ajanlanatok 8 hos babanak kifejezetten altatasra?

Figyelt kérdés
Sport, amit fektetni lehet es belul jo nagy, hogy overallban takaroval jol elferjen. Mozes ugye nem lehet, az mar pici. A mi sportunk chicco living nagyon szuk, a parnaja miatt alig 20 centi. Esetleg az is fontos, hogy kifele es befele is fordithato az ules.
2011. okt. 15. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod babakocsiban altatni? Csak abban alszik el?
2011. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak abban, de ha kimegyunk setalni, akkor szeret kint jokat aludni.
2011. okt. 15. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Chicco Liteway kocsink van és nagyon szeretem én is és a lányom is (11 hónapos most de októberben vettük a kocsit). Nagyonpraktikus mert egy kézzel több fokozatban vízszintesig dönthetö a háttámla, a làbrész is állítható ami fontos nektek is hiszen ne lógjon a kis làba nem egészséges, egy kézzel esernyöre csukható a kocsi igy praktikus szállítani is, szerintem nagyon szép kocsi is szinte minden színben kapható (nekünk sötèt rózsaszín van feketével kombinálva aváz is fekete és nagyon szép szerintem) sajnos nem jàr hozzá de ha jó helyen veszed ingyen kaphatsz hozzá a baba elé olyan kapaszkodót vagy mi a neve. A tolókar kényelmes szivacsos ennek sajnos hátránya is van mert sérülékeny (mi repülöutakhoz használjuk és egy ilyen útnál el is szakították az egyik fogókart a csomagosok. Alul van pakolórésze, nem azt mondom hogy hatalmas de nekem eddig megfelelt. Nem egy luxusjármü de ár/érték arányban szerintem az egyik legjobb. Ó igen, és tökéletesen megfelel a szélessége is pedig kabátban, mumiazsákban ül/fekszik benne a lányom! Szóval csak ajànlani tudom jó kis kocsi!
2013. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Sajnos a liteway nem forgatható ülésü amit én is sajnàlok de ha ez az egy hibàja van nem bánom.

Ami még kimaradt hogy nagyon könnyü kocsi! Nekem egy bugaboo-m van még azt tolni egy álom de emelni a 9 kilójàt plussz a gyerek 9 kilóját borzalom volt. Chiccoval simàn felkapom és felteszem a buszra. Meg is lepödtem rendesen elsö alkalommal :D

2013. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!