Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónap körüli babátok...

14 hónap körüli babátok mennyire dobálja még szét a játékokat? Van olyan, amivel rendeltetésszerűen tud már játszani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk még esténként olyan, mintha tornádó söpört volna végig a szobán

ő még mindig mindent megkóstol, tehát számára a rendeltetésszerű játék a hamm, bekapom

2011. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Búgócsigával, formabedobóval már tudja mit kell csinálni, de attól függetlenül imádja szétdobálni a játékait:-D
2011. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

neki ez a rendeltetésszerű játék. Pakolászás, dobálás. ez igen érdekes tevékenység ám, mert minden tárgynak más a hangja, ha eldobod, másképp gurul. Illetve a pakolászsá is nagyon hasznos, hisz így tanulja meg a kisebb-nagyobb fogalmát. Mi fér bele egy dobozba stb stb.

Úgyhogy ez fontos hasznos tevékenység.

2011. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szétszórja a szobában, de játszik velük: kockákat pakol, babát etet, fürdet, kocsiban tologat, könyvecskéket lapozgat, de persze, ha megunja, széthagyja..
2011. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enny idősen szerintem az a legjobb játék száukra, hogy szétpakolnak. Nem tudom, mennyire ez jellemző ilyen kisgyerekeknék, de az én fiam vissza is pakol... :) Formabedobót amúgy használja és szereti, kockákat rak egymásra, de a a legjobban azt szereti velük, hogy egyenként kipakolja őket a ks tartójukból, aztán vissza. Meg van zenélő kis gitárja azt is iádja nyomkodni. Meg a montesszorit is összerakni.
2011. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!