Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom hasát megfogja az...

Kislányom hasát megfogja az alma, és a banán, milyen főzeléket adjak neki?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdem kóstoltatni vele az ízeket, de eddig ezek megfogták a hasát, főleg a banán:-(

Őszibarackot szeretnék majd adni neki, csak egyszerűen nálunk nem lehet kapni, a városba pedig talán a 7vége felé jutok be. Ezért arra gondoltam, hogy ma valamilyen főzeléket adnék neki, csak nem tudom melyikkel próbálkozhatok ha ennyire érzékeny a hasa?


2011. jan. 11. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalunk ilyen esetre a naracsle valt be, de ugy vettem eszre hogy a sutotok is kicsit lagyitja a szekletet.
2011. jan. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. jan. 11. 07:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az almába is, banánba is mindig keverek egy kis őszibaracklevet.
2011. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A banán nagyon "székrekesztő", szerintem hanyagold és 100% baracklevet is keverhetsz bele (ne sűrítményből legyen és ne legyen benne cukor) a narancslevet hanyagolnám a helyedben legalább 9-10hós koráig, mert nagyon allergizál a többi citrusfélével együtt.

Bár nem írtad milyen korú a baba, de ha kóstoltatsz, gyanítom 4-5-6 hós lehet.

2011. jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, 6 hónapos a lányom! Köszönöm a tanácsokat, akkor egy kevés őszilevet adok az almához!
2011. jan. 11. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!