Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fözeléket szeretnék késziteni...

Fözeléket szeretnék késziteni babámnak, mi mindenböl készithetek es mivel süritsem? 5 hós

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Még vérnék kicsit.

Aztán a gyümik az elsők általában, az alma, banán, barack. Ha ezek megvannak, jöhet a sárgarépa, sütőtök. Ezt krumplival sürítheted.

2011. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már vegigkostoltuk a zoldsegeket, a gyumolcsoket, tápszert azota nem nagyon akarja elfogadni. Es folyton ehes...mit adjak neki, ha nem fozeleket?
2011. jan. 11. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt már adtál neki?

A banán és a többi déligyümölcs inkább csak 8 hónapos kor után ajánlott.

A védőnőnk ezt a sorrendet ajánlotta: alma, őszibarack, répa, sütőtök, krumpli. Az elején nem kell sűríteni, saját levével homogén pépet kell készíteni, nem baj, ha kicsit folyós. Később a már bevezetett ételekkel lehet az újat keverni, pl. borsót krumplival, husit krumplival.

2011. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, most olvastam a kommented. Az én 5,5 hós babám most ismerkedik az almával...

Ennyi idősen (sőt még jó sokáig) még a tápszernek kéne lennie a fő eledelének. Hogyhogy nem fogadja el? Ezt nem értem.

2011. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

enyém imájdja a banánt, citrus félét.

4 hós korátol kap főzeléket.

krumplival sűrítettem ,és én úgy h először kb öklömnyi krumplit és hozzá szilvát, répát, sütő tököt, sóskát, meggyet, céklát almával, meg ilyeneket összefőztem és szűrőn át. ha kell vannak receptes könyveim, adsz e-mailt átküldöm!

2011. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6hónapos volt a picim,amikor azt mondta a védőnő,hogy valószínűleg már nem elég neki a tápszer,mert éjjelente fel kelt és éhes volt.A banánt 6hónapos kortól lehet adni,én 4hónaposan már adtam,nem volt szorulása meg semmi más.
2011. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a problémám. 5 hónaposan kifolyt a szájából a tápszer, és nem volt hajlandó lenyelni egy kortyot! sem. Én vettem neki 6 hónaposoknak való bébiételt. Abban már van hús is. Attól jól lakott. Reggel és este pedig tejpépet kapott kicsit sűrűbb verzióban. Ez van. Nem mindenki fejlődik egyformán.
2011. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!