Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott sóskából készíthet...

Fagyasztott sóskából készíthetek főzeléket 8 hónapos babának? Pontosan hogyan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát elvileg azt mondják, hogy sóskát 1 éves korig ne. Az én védőnőm meg azt mondta, hogy a 10 hós fiam már mindent ehet a tej és a gomba kivételével. Fene se tudja. Én a spenótot fagyasztott spenótból készítem neki, tehát szerintem nyugodtan adhatod neki, viszont rajongani nem biztos, hogy fog érte, mert elég savanykás, agyoncukrozni meg gondolom nem akarod.

Én a spenótot egyszerűen össze szoktam keverni neki tejpéppel és pici sót, fehérborst és szerecsendiót rakok bele. Szerintem a sóskát is megcsinálhatod tejpéppel, jobb, mintha allergizáló bolti tejet, vagy tejfölt raknál bele. Ebből vehetsz olyat, ami édeskésebb és akkor nem lesz olyan savanyú. Kis krumplival még sűrűbb is lehet.

2009. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a sóskát egy kisit megcukrozom,és tejjel behabarom.Nem lesz tőle allergiás,egyik gyereken sem lett.De ha nem akarod tejjel,akkor a levével is behabarhatod.
2009. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!