Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a hordozó...

Mi a véleményetek a hordozó kendőkről? Melyik a jobb: megkötős, vagy karikás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem megkötős van és nagyon szerettem, nem bonyolult megkötni, ha már megtanultad, akkor gyorsan megy. Az én babám nagyon szerette.
2011. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 hetes korától hordozom a lányom!Nekünk megváltás volt!Van mei taiunk is, de én a kendőt tartom a legjobb legpraktikusabbnak, mert azt rentgeteg féle képpen megkötheted!Így én a sima kendőre szavazok!ASzzal a legtöbb a lehetőség!ÉS nagyon hamar bele lehet jönni a kötésekbe!

Szóval szerintem ne karikásat!Nekünk 510cm-s amazonas van (azért a leghosszabb,hogy apára is jó legyen a zsebes keresztezett is), nálunk hasfájósan csak kendőben nyugodott meg!:)


Jó hordozást!

13 hós "nagy"lány anyuja!

2011. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem megkötős van. nagyon szeretjük! hatalmasakat alszik benne a babus. ha meg nem álmos, akkor vígan nézelődik.


a megkötősnek előnye, hogy rengeteg kötésmód van, és könnyen mosható.

2011. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat! :)

Azt hiszem veszek is egy megkötősset. :)

2011. jan. 11. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkötős, a karikással kevesebb fajtát tudsz kötni :) Sok sikert hozzá!
2011. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!