Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Változott mostanában a Libero...

Változott mostanában a Libero pelenka minősége?

Figyelt kérdés
Korábban nem történtek balesetek,most pedig elég gyakran előfordul,hogy vagy átázik,vagy kifolyik a pisi.
2011. jan. 11. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is most vettem a napokban egy hibás csomagot. Ami felbosszantott, az az, hogy ahogy kibontottam, olyan büdös volt az egész, mint amikor valami zárlatos, és leég. Nem tudom másképp fogalmazni. Kivettem egyet, hogy alaposabban megnézzem, meg elkezdtem levelet írni nekik, keresgettem a neten a címet, ahova postázhatnám a reklamációmat, és kb. egy óra után is ugyanolyan büdös volt a pelenka. Kérdem én, aki gyártja, ráadna ilyet a gyerekére?
2011. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is kifogtam egy, vagyis kettő (egyszerre vettem) olyan megapack csomag Liberot, aminek nem volt a dereka gumis, Dm-ben vettem. Írtam levelet a liberonak, be kellett küldnem egy hibás pelenkát és a gyártási számot. Küldtek is másikat kb. 2 hét múlva.

Egyébként fel van tüntetve a csomagoláson, ha nem gumírozott a dereka a pelenkának, akkor hátul a deréknál nem jelöli zöld nyíl. Nézzétek csak meg! És csak a megapacknál van ilyen.

2011. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: megírnád majd hogy válaszoltak-e a Liberotol? Én is fontolgatom hogy írok nekik. Harmadik válaszoló vagyok.
2011. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
persze,ha lesz válasz,írok.
2011. jan. 13. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!