Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a Dél-pesti kórházban...

Aki a Dél-pesti kórházban szült mostanában, meg tudja mondani, hogy mit kell vinni a babának? (ruha, kistakaró, pelenka stb. ) És mennyi időt töltenek velünk a babák, éjszakára elviszik vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én picit több mint 2hónapja szültem ott. Ruhát bentre nem kell vinni,ott adnak a babákra angol pólyát. Ha mentek majd haza akkor kel csak ruha. Takarót pelenkát vigyél,textilt és eldobhatót is. Popsitörlő is kell,krémek lesznek a csomagban amit bent kapsz majd. A babák reggeltől estig az anyákkal vannak. De ha akarod beviheted a csecsemősökhöz,ha például látogatód jön. Bár néha szívják a fogukat miatta. Ha jól emlékszem reggel 6kor van ébresztő,utána hozzák a babákat. 10körül reggeli addig elviszik,megmérni őket. Utána vissza és este 11kor viszik el megint.
2010. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ, akkor még ezeket összepakolom a csomagba a babának, már csak 3hetem van hátra, vagy ki tudja :-))
2010. máj. 17. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!