Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám orrát, már...

2 hónapos babám orrát, már több, mint 2 hete reggel, este ki kell orrszívó-porszívóznom. Tegnap óta véres váladékot szívtam ki. Otrivin béby-t használunk szívás előtt és után. Mitől lehet ez? Mit használjak neki? más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
nem folyik az orra, hanem tortyog. nem értjük miért nem múlik el neki?
2009. jan. 31. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

nekünk is volt ilyen véres, az lehet attól hogy elpattan egy ér, megsérti az orrszívó a nyálkahártyát, stb...

mi Sterimarral fújtunk előtte és Nasivin csepp utána! ezt nekünk a Kórházban mondták (betelefonáltam és ott adtak tanácsot).

A NAsivin az orrnyálkahártya duzzanatot csökkenti és ez kell hogy ne legyen bedugulva szegénynek. A Sterimar pedig fiziológiás sóoldat és oldja a váladékot és jobban kitudod szívni az orr mélyebb rétegéből is és megszűnt nekünk hamar!

próbáld ki ezeket!


8 és fél hós kisfiú anyukája

2009. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nagyon vérzik eleredt neki akkor elpattant egy hajszálér és függölegesen tartva eláll egy idő után a vérzés, legközelebb ovatosabban.

ha kicsit vérzik akkor vagy felsértetedd neki picit és attol vérzik ugyanugy ovatosabban szivd legközelebb vagy

a cucc kimarta az orrnyálkáját és attol vérezhet arrol nem etehetsz

ennyi

jah és ennek ellenére szivd sokszor merta pango váladék az orrüregbe középfülgyulladáshoz vezet

(családomba fül-orr-gégész van:) onnan tudom ezeket)

2009. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2009. jan. 31. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!