Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik volt tanárnőmnek kisbabá...

Egyik volt tanárnőmnek kisbabája született. Elhívott magukhoz, mit vigyek ajándékba?

Figyelt kérdés

Nem akarok olyan dolgot venni, amire semmi szükségük, gondoltam kiírom ide, hogy ti minek örülnétek. :)

A barátnőmmel mennénk, olyan 3000-3000 Ft értékben vásárolnánk, tehát 6000 Ft a keret (persze valamennyivel nem baj, ha meghaladja). Tudom, hogy ez nem sok, de azért milyen hasznos dolgot lehetne ebből az összegből venni?

Gondoltam fali képre a baba szobájába vagy babaápolási termékekre, de nem tudom, nem akarok pl. fürdetőizéket összevásárolni, mert mi van, ha pont azt nem bírja a pici bőre? :) A képnek meg vagy örülnének, vagy nem...szóval totál tanácstalan vagyok. :)


2011. jan. 12. 00:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A sudocrem szerintem jó, én csak azt használok. Ennek tutira fog örülni. Mellé még vehetsz csörgőt, vagy textil könyvet, vagy egy-két bodyt.
2011. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aminek én nagyon örültem azok a plüssök voltak, mert rucikat már úgy is megvettem, pelenkát én tudtam, hogy milyen kell, de játék nem volt úgy igazán.
2012. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!