Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik volt tanárnőmnek kisbabá...

Egyik volt tanárnőmnek kisbabája született. Elhívott magukhoz, mit vigyek ajándékba?

Figyelt kérdés

Nem akarok olyan dolgot venni, amire semmi szükségük, gondoltam kiírom ide, hogy ti minek örülnétek. :)

A barátnőmmel mennénk, olyan 3000-3000 Ft értékben vásárolnánk, tehát 6000 Ft a keret (persze valamennyivel nem baj, ha meghaladja). Tudom, hogy ez nem sok, de azért milyen hasznos dolgot lehetne ebből az összegből venni?

Gondoltam fali képre a baba szobájába vagy babaápolási termékekre, de nem tudom, nem akarok pl. fürdetőizéket összevásárolni, mert mi van, ha pont azt nem bírja a pici bőre? :) A képnek meg vagy örülnének, vagy nem...szóval totál tanácstalan vagyok. :)


2011. jan. 12. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A pelenka mindig jó ajándék és hasznos is,popsitörlővel együtt.Ezenkívül babaruhával nem lőhetsz mellé.Én ezeknek örülnék.Ha most születet akkor 3-6 kg-ig pelenka tuti jó,törlőkendőből sensitiv,mert az érzékeny bőrre van.Ruhából 62-est abba tuti belefér még egy darabig.
2011. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A pelenka nagyon jó ötlet, írd be a google-ba h pelenkatorta, így még jobb! Az anyukának v mindkét szülőnek is vihetnétek, ilyenkor úgy is agyon lesznek hajszolva, egy finom tea, szépen kosárba rendezett gyümölcs jó lehet.
2011. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi fél éve voltunk babalátogatón, kislánynál, vettünk egy doboz pelust(nagy rokonok, úgyhogy 90 darabost) és 3 emeletes pelustorta lett belőle, rózsaszín szalaggal, dísszel, plüss kutyussal a tetején. Messziről azt hitték, igazi torta, aztán nagyot nevettek, mert még sosem láttak ilyet. Később jó volt látni, hogy a hálóban ott volt a megkezdett tortám, és tudtam, hogy hasznosat vittem :)

Neked elég egy elemet is, cumival, előkével lehet díszíteni, plüss a tetejére, és elámulnak majd.

2011. jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, 6000 Ft-ból már szépen be lehet vásárolni. :-) Babaruha a megfelelő vagy eggyel nagyobb méretben, babajáték, pelenka, babakönyv, ezekkel nem lőhetsz mellé.


Aminek én a legjobban örülök, amikor ajándékot hoznak a fiamnak: csúszásgátlós talpú zokni. Abból nem lehet elég, garantáltan belenő a baba, télen-nyáron kell, és sajnos kevés helyen kapni. (Rossmannban épp lehet.)


Babaápolási termékeket tényleg ne vegyél.

2011. jan. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a pelenkára szavazok, ami mellé vagy egy finom plüss állatkát, vagy éppen valami színes csörgőt vennék még.
2011. jan. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ez a pelenkatorta nagyon aranyos, azt hiszem, akkor ilyen lesz 1-2 aprósággal feldíszítve. :))

Még egy kérdés: honnan tudom, hogy nem veri-e ki az adott pelenka a baba popsiját? Vagy vegyünk sensitivet egy márkásabból, és akkor gyakorlatilag biztosak lehetünk benne? :)


És igen, viszünk az anyukának meg apukának is valamit, csak az apukának nem nagyon tudjuk, hogy mit kéne. :)

2011. jan. 12. 10:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Apunkának általában vmi italt szoktak. Nekünk hoztak pezsgőt, bort.

Ajándékba szerintem játékot is vihettek, ha első baba, akkor nem hiszem, hogy túl sok játék van még.

Az én lányom pl. imádja a textil könyveket.

A pelust viszont jó lenne megtudni, hogy milyet használnak. Nem mindenkinek jön be mindegyik fajta.

De Ti tudjátok...

2011. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gagyit még pelenkából sem érdemes venni. Ha már pelus lesz az ajándék, akkor minimum Libero vagy Pampers Premium Care. De soha nem tudhatod 100%-ra. Elég sok anyukát ismerek, aki azért kezdett mosható pelusozni, mert az összesféle eldobható pelus kikezdte a kicsi bőrét.
2011. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Húúú, akkor mégse legyen pelustorta? :)

És ha veszünk egy 400 g-os Sudocremet+mellé apróságokat? Vagy felesleges, mert tökéletes a gyógyszertári krém? :)

2011. jan. 12. 14:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Én lebeszélnélek a pelusról, hacsak addig nem tudjátok meg, hogy milyet használnak. Vehettek ruhát is (pulcsi, nadrág, ami tavasszal lesz rá jó, vagy kis puha takarót)

Tescoban nagyon jó minőség az F&F, sokszor van leértékelés. Nézzetek szét, ha van nálatok!

2011. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!