Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatej kiegészítésére/pótlásr...

Anyatej kiegészítésére/pótlásra 8 hónaposnak tejpép vagy tápszer?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
is.
2011. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tápszer az anyatejet helyettesíti a tejpép pedig hozzátáplál.
2011. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem is-is?:)Köszi a szép kerek választ!:)
2011. jan. 12. 11:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek
2011. jan. 12. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:

1 éves korig jó, ha tápszert kap, az anyatej kiegészítésére/pótlására, tejpépet pedig tízóraira vagy uzsonnára kaphat.

11 hónapos a lányom 8 hónapos koráig szopott és tápszert is kapott, majd csak tápszert, még mindig eszi reggel és este.

1 éves kora után pedig Milupa tejitalt fog kapni, az ennivaló mellé.

2011. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,ez hasznos volt!Megpróbálom belediktálni mert eddig nagyon nem itta meg,inkább beérte kevés anyatejjel.
2011. jan. 12. 12:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Igen azt elfelejtettem írni, hogy nem biztos, hogy szeretni fogja a tápszert, ha előtte csak anyatejet kapott, de az én babámnak már 3 hetesen szüksége volt pótlásra, így nem volt gond ebből.

Minden jót!

2011. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7 és fél hónapos. Anyatejes. Próbálkoztam tápszert adni neki éjszakára, de nem kellett neki. Most a gyerekorvos a nestlé sinlac -ot ajánlotta. Azt akár gyümölccsel vagy zöldséggel is össze lehet keverni. Csak gondoltam megosztom ezt veled, ha a tápszer nem válik be.
2011. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi.A Sinlacot ha nem keverem semmivel(gyümi) az kiváltja a tápszert?
2011. jan. 12. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Na, ez jó kérdés. De szerintem igen mert az van ráírva, hogy speciális-gyógyászati célra szánt-tápszer.De inkább ezt lehet a gyerekorvostól kellene megkérdezni. Egyébként érdemes felíratni a dokival mert így kb. 1300Ft volt, recept nélkül meg 2900Ft körül van.
2011. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!