Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Parfümöt használtok babátok...

Parfümöt használtok babátok mellett?

Figyelt kérdés
Na, nem a mindennapokban gondoltam, hanem alkalmanként, ha elmentek vhová? Én az első időkben csak illatmentes mindenfélét használtam, és vhogy a mai napig elmarad a parfüm (1 éves a Kicsim) pedig már simán lehetne. Csak nem akarom,h amikor magamhoz ölelem, bebóduljon. :)
2011. jan. 12. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Igen, használtam/használok

Otthonra meg sprayt

2011. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem használok, mert a babák nagyon érzékenyek a szagokra/illatokra, és elsősorban arra van szüksége, hogy a te testszagodat érezze. Golyós deót használok.
2011. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem használok, mert elszoktam tőle, és most már engem zavar a parfüm. Csak golyós izzadásgátlót használok.

Akkor szoktam le róla, mikor az első babámat vártam, és terhesen érzékeny voltam a szagokra. Utána megpróbáltam, de nem éreztem jól magamat "parfümben", aztán megint terhes lettem, megint érzékeny voltam a szagokra, most meg még meg se próbáltam (2 hónapos a pici).

2011. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem használok csak golyós deo-t. Mikor terhes lettem muszáj volt elhagynom,mert még a kedvenc parfümöm szagától is rosszul voltam. Majd csak akkor kezdem el ismét használni ha visszamegyek dolgozni, 2 éves lesz ekkor a kisfiam.
2011. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amikor a gyerek nélkül megyek valahová, akkor természetesen használok parfümöt. Amikor vele együtt, akkor soha, csak izzadásgátlót.
2011. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg otthon voltunk nem használtam, csak amióta újra dolgozni kezdtem. Akkor egy éves múlt a fiam.
2011. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pont tegnap jártam úgy, hogy mentem valahova befújtam magam, felöltöztettem a picurt elmentünk, kb 1 órát voltunk kinn. Amikor visszajöttünk szopizott, szopizás után a nyakamhoz szokott bújni. Most meg fészkelődött, nyüszörgött, nyögött, akkor esett le, hogy kb két órával előtte parfümöztem, bizti az a baja...egyem meg nem tudta, hogy a tejcsi ugyanaz, az érzés ugyanaz, akkor mi a fene lehet ez az új illat :D Nem bódult be, csak furi volt neki.
2011. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jah az lemaradt, hogy 7 hetes a kisfiam :)
2011. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
én ugyan úgy használok mindent, mint mikor nem volt gyerekem. Most 2 hónapos.
2011. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pár hónapos koráig nem használtam, úgy gondoltam hogy érezze az "anyaillatot", de aztán lassan újra elkezdtem.Most 16 hónapos, és ha megyünk valahová akkor teszek magamra egy keveset, én nagyon igénylem.Itthonra persze nem, csak golyósat.
2011. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!