Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok parfümöt a baba...

Használtok parfümöt a baba mellett?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, a kislányunk most múlt el 6 hónapos. Szülés előtt használtam parfümöt, de olvastam hogy a babák az anyák természetes illatát szeretik a legjobban. Sajnos nem szoptatok mert nem fogadja el a cicit ( elhúzódó sárgaság miatt 2 hónapig mérni kellett mennyit eszik hogy ne legyen kórház a vége, fejtem a tejet, utána már nem kellett a cici ), de fejem a tejet minden nap többször s azt kapja. Nem vagyok egy plázacica, de szeretem ha kinézek valahogyan, pl. itthonra is teszek natúr sminket. Parfümöt eddig nem mertem használni, de mivel a baba elmúlt 6 hónapos, gondoltam illő lenne visszatérni :) Más anyukák tapasztalatát várnám, mert nem szeretném a babát "megkeverni", de jó lenne újra parfümöt használni.
2010. dec. 26. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
5 és fél hónapos a kislányom és igen használok. Ezelőtt nem még nagyon picike volt de mivel már lát is és hall is rendesen ezért szerintem már nem csak illatról ismer meg.
2010. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és megnyugtató választ :))
2010. dec. 26. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
5 hónapos a lányom, és most már használok, ha megyek valahová. Nem tűnt úgy, hogy zavarná, pedig szoptatok.
2010. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm, akkor én is megpróbálom. A Páromtól kaptam egy új illatot karácsonyra :)

Szép estét nektek!

2010. dec. 26. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
kb 7 hós kora óta igen
2010. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
én régen is és most is csak akkor használtam ha mentem valahova. Most hogy nagyobb(ma 6 hónapos) így már nem csak a ruhámra rakok egy keveset hanem kicsit többet és a bőrömre is fújom.
2010. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
amíg szopott addig nem,magamból indultam mennyire fáj a fejem a parfüm illatától,ha sok,ő sem biztos,hogy élvezi,igy amíg szopizott addig nem parfümöztem magam,utána igen.
2010. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Én ha elmentem itthonról akkor a ruhámra fújtam, nem a bőrömre, és mivel itthon mindig más ruhába vagyok, mint amibe elmegyek ezért nálunk soha nem volt gond. MOst 7 hónapos, de még mindig csak a ruhára fújok.
2010. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Amíg szoptattam nem használtam, azóta igen, a ruhámra fújok. 21 hónapig szopott.
2010. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ugye parfűmöt csak akkor használunk ha megyünk valahová. És igen, 3 hós korától használtam ha mentünk el itthonról. Mire hazaér az ember már nem intenzív az illat.
2010. dec. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!