Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kortól elkezdhetjük...

3 hónapos kortól elkezdhetjük a hozzátáplálást? Már csak egy étkezésre jut anyatej, többi tápszer.

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi,én várnék vele min. 1 hónapot még és akkor is csak nagyon óvatosan,lassan vezesd be.Nem gond ha tápszert kap,ma már a tápszerek nagyon jó minőségűek.

Próbálj ki tejszaporítókat hátha segítenek,ha nem akkor sem kell bánkódnod.Fogd fel úgy,milyen jó,hogy eddig is tudtad szoptatni.

2011. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még neeeeeeeee!!!
2011. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nagyon sok mindent próbáltam. 3 féle tejszaporító teát, homeos bogyót, nektár sör, alkoholmentes sör. Már a tápszerrel szenvedünk, mert nem akarja megenni. Unja egyszerűen.
2011. aug. 18. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen tápszert eszik?HA-s?

Mert az én babám sem fogadta el ennyi idősen ezért a simát kapja.Bár neki csak ritkán kell kiegészíteni de ezt szívesen elfogadja.

2011. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sima édeskömény teát próbáltad már , nekem sokkal jobb volt mint a tejszporító teák.

Ne kezd még el a hozzátáplálást, még nagyon fejletlen a bélrendszere. legalább 5 hós korig várjatok, ez főként tápszeres babáknál fontos, mert ott nem kapja meg az anyatejeshez képest a védőanyagokat.Inkább próbáljatok ki más fajta tápszert.

2011. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi elkezdtük,tápszeres baba,a védőnő és a gyerekorvos javaslatára.Nem bántuk meg,semmi baja nincs egyenlőre,de remélem nem is lesz.Nyugodtan kezd el,ha korainak tartja a babád,azt jelezni fogja,nem fogadja el.Az enyém viszont már a második kanál után tátotta a száját :)
2011. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!