Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 6 hósaposan anyatej...

Aki 6 hósaposan anyatej mellett kezdte a hozzátáplálást, mikor adott először gabonapépet?

Figyelt kérdés

Hány hósan és melyik napszakban?

Nekünk Milupa HA vaníliás gabonapépet írt a doktor néni.


2010. jan. 27. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem adtam semmilyen tejpépet, anyatejes babáknak nem szükséges, hiszen ez is tápszer... [link]
2010. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adjad, nekünk is javasolta a doktornéni, annak ellenére, hogy van bőven tejcsi, azt mondta, szokni kell a pépes ízt is. Én először egy héttel 6 hós kora után adtam délelőtt, aztán, hogy nem lett tőle baja, minden nap kapott kicsit többet, most uzsonnára kapja. Én úgy csináltam, hogy első alkalommal az előírt mennyiség egy ötödét adtam (előírt: 160ml és 5 evőkanál pép - én adtam 32 ml és 1 evőkanál). Annyira nem volt elragadtatva, de mára megkedvelte.
2010. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másodiktól kérdezném: és a gyümölcsöket hogy adtad? A gabonapéptől függetlenül vagy belekeverve is? A péppel is kiváltottál egy szoptatást?
2010. jan. 27. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyümölcsöt külön adtam, mert a vaniliás pép jóízű, nem akartam, hogy összekösse a két ízt:) A péppel nem váltottam ki szoptatást, hanem két szoptatás között adom, este, jobban telíti, és mélyebben alszik (egyenlőre). A gyümölcsöt tízóraira adom, akkor már nem kap szopit, de a többi étkezéshez még igényli. Majd egy idő után (ahogy haladunk előre) ki fogom váltani a tejpépet is gyümölccsel, hogy egészségesebb legyen az étrendje, akkor majd vacsorára valószínű főzeléket kap. Az most még csak ebéd.
2010. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!