Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem vagyunk megelégedve a...

Ha nem vagyunk megelégedve a területileg illetékes gyerekorvossal, választhatunk másik orvost?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szabad orvosválasztás van.A számotokra legszimpatikusabbat választhatod.Mi sosem voltunk a körzetisünk betegei.

Volt egy akit ismertem,a fiamnak 15 éve Ő az orvosa,a kisgyerekeim kártyáit is hozzá adtam le.Azóta már költöztünk is,de nem volt rá okom,hogy váltsak.

2009. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elmész az uj dokihoz,vagy bejelentkezel még a kártyát is ö intézi mi se a körzetihez járunk és én nem is mondtam nagyon semmit neki ö se kérdezte hogy mi járatban erre felé
2009. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi sem a körzetihez járunk, egyrészt mert nemrég költöztünk új helyre, másrészt ez az orvos kezeli újszülött kora óta és szebb az orvosi rendelő is. (van szoptatós helyiség, fel van újítva stb.)
2009. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!