Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki ha a gyerekorvossal...

Ciki ha a gyerekorvossal íratok még mindig fürdetőkrémet?

Figyelt kérdés
A kislányom 8,5 hónapos,de a fürdető kenőcs nagyon bevált és szeretjük.Kellene már más márkásabb fürdetőre váltanunk,vagy használhatom még a gyógyszertárit?
2009. márc. 19. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt használom,és szerintem sokan mások főleg akinek a babája érzékenyebb bőrű,kislányom 8 hós,de egyelőre nem váltunk.Ez nem ciki,ne aggódj,ciki az ha valaki megszól érte.
2009. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó egyáltalán nem ciki! A kisfiam 2,5 éves száraz érzékeny a bőre és még mindig mosdókenőcsöt használunk, a doktornő ajánlására!
2009. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Én szerintem nagyon sokáig fogom neki használni, mert én is nagyon szeretem. Jó a bőrének, és olyan jó babaillata lesz utána. :)
2009. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A márkás készítmények nem feltétlenül jobbak (sőt az illat és festékanyagok allergizálhatnak is), s szárítanak.

Még 3 évesen is a naturlandos krémet használtuk...

2009. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

miert lenne az? mi sem fogunk valtani nagyon sokaig, jo ez a krem!

amugy ha ki van szaradva a baba bőre, furdetokremmel bekenem, es tok jól rendbehozza raadasul!!

2009. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi is ezt használjuk 10hónapos a kisfiam.nekünk nagyon bevált,főleg hogy van egy kis ekcémája és ezt javasolta a bőrgyógyász.
2009. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 10 hós,és eszem ágában sincs márkásabb fürdetőre váltani!!!Ez mindenféle szempontból tökéletes választás.
2009. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!