Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik 2-es tápszert válasszam...

Melyik 2-es tápszert válasszam ami jó a sok közül, mindegyik ugyanazokat a vitaminokat tartalmazza?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
elméletileg azokat. de szerintem ha bevált vmelyikből az 1es, annak a 2esét add a babádnak.
2009. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na de melyik márkát?Vannak íz,állag stb különbségek a tápszerek között?
2009. jan. 31. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
eddig szoptattál? én nutrilont adok a manómnak, de ugyan ez a doboz nincs otthon, mi külföldön élünk, de néztem a neten, és nem láttam. de a HIPP cuccok megbízhatóak, szerintem azt adhatod neki nyugodtan, vagy Humana-t. szerintem az a lényeg, hogy probiotukus legyen, amúgy állagra, meg ízre szerintem tök egyformák.
2009. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem (elvileg) ugyanazokat a vitaminokat kell, hogy tartalmazzák a tápszerek. 6 hónapos korig én a Nestlé Beba HA Start Aktívat adtam, 6 hónapos kortól ugyanebből a márkából az Aktívat - kisfiamnak nincs baja vele.

Viszont láttam a Rossmannban, hogy ennek a Nestlé Beba HA-nak vannak ízesített változatai is, még nem próbáltam őket.

2009. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!