Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok vitaminokat ebben...

Mondanátok vitaminokat ebben az esetben?

Figyelt kérdés

17 hónapos a fiam és nagyon rossz evő.A mézes vajas kenyeret vetem be ha nagyon nem hajlandó mást enni,de ma az se kellett neki.

Kap édességet közbe-közbe de nem sűrűn tehát nem értem mi az oka.Valami olyan kéne ami étvégyat is eredményez.A védőnő nem tanácsol semmit mondván nem kellenek a mesterséges vitaminok.De könyörgöm az almán és NÉHA a banánon kívül semmi más gyümölcsöt nem eszik meg.

Kellene a vitamin neve/kiszereltség/és ha tudnál kb összeget mondani megköszönném.


2010. dec. 13. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
béres csepp. asszem 3000 ft akciósan a 4 üveges. (de lehet, h 4000).
2010. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
béres csepp adható ilyen piciknek?
2010. dec. 13. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
10 kilótól persze
2010. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vitacolan szirup,egy éves kortól adható,1590 Ft, 250 mililiteres.nálunk segített.a fiam még nem ehet béres cseppet,nincs tíz kiló,de én azt is kipróbáltam volna,de nem lehet
2010. dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vitacolan cseppet már máshol is olvastam és mennyi idő kell mig megjön az étvágya??Gondolom pár nap hétnek el kell telnie.Amúgy az én fiam sincs 10kg.83cm és 9,46kg:-(

Ma is kész cirkusz volt a reggeli....

2010. dec. 14. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk egy pár nap múlva hatott a vitacolan.és ami a lényeg,azóta,mióta kapja nem volt beteg.11,5 hónaposan elválasztottam,az első szülinapjára nagyon beteg lett,aztán 13 hónaposan és 14 hónaposan is volt beteg.Amióta kapja a vitamint nem,pedig járunk közösségbe is.nem minden nap adom neki,csak heti 4-5 alkalommal,mert elég savanyú,így nem nagyon szereti.az én fiam 15 hónapos és 9200 gramm,80 centi.
2010. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!