Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumi a legjobb a...

Milyen cumi a legjobb a cumisüvegre?

Figyelt kérdés
Nuk-ot használunk ha kell teához, vagy lefejt tejhez, de annyira sok levegőt nyel a babám, hogy ált. kijön minden. így nincs értelme fejni,mert nem tudja megenni mert kibüfögi szinte mindet. Mivel szopik csak nem tanulta meg, bár lehet hogy csak a cumi rossz. Ötletek?
2009. jan. 31. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Nuk 1-es cumit használjuk mi is, és abban van egy szelep, amin keresztül levegő kerül a cumisüvegbe, így nincs szükség arra, hogy a baba maga tegyen bele levegőt és azáltal le is nyelje. Nekünk nagyon bevált. Azóta lassabban is eszik. 180 ml kb 40 percig tart.
2009. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nállunk is gond volt míg szopizott és fejt tejet is kapott. Addig sokat bukott és nem is evett rendesen. Nem tudta elkülöníteni a cumisüveget és a cicit. mert más a technikája a kettőnek. Utánna én úgy gondoltam hogy csak cumisüvegből eszik. Onnantol jó volt, nem bukott annyit. Nekem macerásabb volt, de neki meg jó volt igy.


Egyébként Avent cumisüvegünk van/volt és akkor még csak az 1es cumiját használtuk, és ezen is van "szellőző" és nem kell levegőt engedjen bele.

2009. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!