Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kisbabám mikor iszik...

3 hetes kisbabám mikor iszik a cumisüvegből sokszor félrenyel és köhög, nagyon ijesztő. Lehet, hogy túl nagy a luk a cumin? Melyik cumi a legjobb? (leglassabb folyású)

Figyelt kérdés
Nekem újszülöttnek való avent-es üvegeim vannak, abból elvileg az a legkisebb lukú.
2011. máj. 30. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez előfordul.
2011. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam 8 hónapos, és még a mai napig félrenyel az Aventes 1-es cumival!!!

Ne félj, nem fog megfulladni, nagyon ügyesek ezek a babák!!! :)))

A másik fiammal Chicco-s cumink volt, Ő nem nyelt félre ennyiszer...


Nem is értem miért nem olyat vettem?! Igaz, a fiam már 11 éves, akkor azt, most az Aventet tartják a legjobbnak. :)

De én is nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra!

2011. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi is félrenyelünk ( mert mohó), most már van amikor direkt csinálja mert tetszik neki hogy kucc-kucc! ( egy éves)
2011. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is sokszor félrenyelt eleinte, aztán szép lassan ritkult, majd megszűnt a probléma. Mi is Avent 1-el kezdtünk, most 5 hónapos, és a kettest használjuk. Nekem koraszülött babám van, 10 hetet volt kórházban, mire haza jöhetett, ott mondták, hogy eleinte a picik nehezen tudják összehangolni a nyelést és a lélegzetvételt, meg kell tanulniuk, ezért nyel gyakran még félre, és a garatra kerül a tápszer. Most már semmi gondunk ezzel. Szép napot nektek!
2011. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én picikémmel is ez volt, de ügyesen köhögnek. Ő szinte habzsolt, ezért volt a sok félrenyelés. Most már nyugisabb, nem akarja vákuumra szívni az üveget, nem is nyel félre.


Én csak ezt használom, most már a tápszerhez a kettest, a vízhez, teához az egyest, így nem tudok másról véleményt mondani. Nekünk bevált, strapabíró cumik egyébként.

2011. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen azt mondják az avent jó...hát nekem akárki mondhatja a MAM-os cumiknál üvegeknél nincs jobb!!! Egy aventes üvegünk van, és folyik ki belőle a tejcsi...(Mellesleg a gyerek szájából is folyt ki, a mam-osnál soha) A MAM-os nagyon szupi, önmagában is lehet sterilizálni, szét lehet szedni... NAGYON SZERETJÜK!!
2011. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Babám tápszeres, az aventesből folyt a tápi de a mam-osból nem. Vizet avent-es üvegből kap és nehezen tud inni belőle, gondolkozom azon hogy vizes üvegnek is veszek Mam-ot
2011. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia MAMos cumin cumisüvegünk van egyszerüen szuper,kisfiam max azért nyel félre mert tömi magába,mintha egy hete nem evett volna,kicsi rajta luk,szét szedhető,nagyon praktikus
2011. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. És a MAM-os cumiból hanyasat használtok tápszerhez? Köszi és bocsi az off-ért. :)
2011. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

U.azt írnám, mint 16.07!!!

Vegyetek MAM cumisüveget, az a tuti!

Mi a tápszerhez a legkisebb szívókával kezdtük, most 14 hónaposan a 3-asnál tartunk. De szerintem ezt babája válogatja. Van, aki hamar vált. Az én lányomnak így volt jó. :-)

2011. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!