Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lyukasztottátok ki a...

Mivel lyukasztottátok ki a cumisüveg cumi részét, amin át is megy a tápszer?

Figyelt kérdés
Én vastagabb tűvel próbálkozom, de egyszerűen nem halad vele sehova a babám, mindig eldugul. Próbáljam kis köröm vágó ollóval?Csak félek, hogy az meg nagy lesz, és nem akarom hogy így is mohó kislányom még gyorsabban benyomja a kajáját, és megfájduljon a kis pocija...Ti mivel csináltátok?
2011. jan. 13. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Forró tűvel,amit fogóval tartottam a lángba.
2011. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Forrósítsd fel a tűt és azzal próbálkozz, csak vigyázz, hogy ne csinálj túl nagy lyukat! Egyébként mennyi idős a babád, hányas méretű cumit használsz?
2011. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én felforrósítottam a tűt és így simán ki tudod lyukasztani.
2011. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 hetes a babám, és persze én is kifőzött tűvel szúrtam át, de abban még is eldugul a tápszer....ezért akarok kicsit nagyobb lyukat valamivel.
2011. jan. 13. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! olvastam, hogy ajanlott forrositott uj zsilettel kisebb vagast ejteni a cumin: kisse osszeszoritod a cumit, bevagod a forrositott pengevel.

amikor kajal a gyereked, akkor "osszenyomva" hasznalja, amikor meg elengedi, nem fog sugarban kifolyni az uvegbol a tej.

nem probaltam ki szemelyesen, de jobbnak tunt, mint a tuvel valo lyukasztas.

2011. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom nem szabad házilag lyukasztani.Ezért találták ki a nagyobb lyukú cumit.Ha nagylyukúnál is eldugul akkor nem rázod jól össze,és csomós marad.
2011. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en is probaltam, hogy felforrositottam a tut es azzal lyukasztottam, de nem valt be. egyebkent ez aventes cumi volt.

attertem a nuk-os cumira, ez bevalt, nincs szukseg arra, hogy lyukasszam a cumit.

2011. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!