Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki 4...

Van itt olyan anyuka, aki 4 hónapos kor körül kezdte a hozzátáplálást és csak üveges kaját ad a kicsinek?

Figyelt kérdés
Én kb 4 és fél hónapos kora óta üvegeset adok,előtte csak az alma levét ette.Kecskemétit szereti,már sok ízt ismer.Most 5 és fél hónapos és most először főztem neki bio zöldségből répa-krumpli főzeléket,mert az üveges répát nem ette meg.Szerintetek főzhetnék nem bio zöldségből is?Kérlek ne hurrogjatok le,félek,hogy vajon milyen vegyszerrel nevelték azt a zöldséget?
2011. jan. 13. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kislányom, 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Ma már minden korának megfelelő ételt megeszik, reggel és este kap csak tápszert. Próbálkoztam, próbálkozom a főzéssel, de kizárólag a bébiételt eszi meg, abból viszont egy egész üveggel egy evésre.

Amikor én főzök, én nem veszek bio zöldséget, gyümölcsöt, és a bébiételek sem mind biok amit adok neki.

2011. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs! én főztem!
2011. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fözhetsz nyugodtan,nem kell a bio,az sem feltétlenül jó,hallottad azt amikor vegyszert találtak bio zöldségben?volt egy ilyen hír régen,szóval ne ragaszkodj hozzá,amugy 3 és fél hós kora óta hozzátáplálok,mivel a tápszer nem volt elég neki,igy a doki ezt tanácsolta.Ja és a főzöttet az enyém sem ette meg.
2011. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 4 hósan már hozzátápláltam üvegessel kajákkal nálunk csak kecskemétit ette meg.

Nem kell bio de ha neked az a jó akkor vedd meg....Az én főztömet se ette meg kb 1 éves koráig.Bár volt amit szeretett pl.gulyásleves)pedig elég fűszeresen csinálom)

19 hós de ha olyan kaja vanait aznap nem kíván akkor még mindig van itthon üveges kaja.(megmaradt)

2011. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!