Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az a 10 hónapos...

Miért van az a 10 hónapos kislányomnál, hogy ha a széklete megfelelő "lágyságú", akkor is erőlködik, és úgy látszik fáj neki a kakilás?

Figyelt kérdés
Háromszor eszik szilárdat, kétszer tápszert. Kap gabonát, gyümölcsöt, zöldséget, húst. Néha bogyósat kakil, ilyenkor főzök neki aszalt szilvát és azt adom neki.
2011. jan. 14. 11:27
 1/5 anonim válasza:
Az én lányom 12 hónapos. Ugyanezt csinálja, megnyugtatlak nem fáj neki a doktornő szerint Inkább valami "reflex" . Egyébként könnyebb lesz a bilizés, látod mikor kell ráültetni:)
2011. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez igaz, szerintem is :D

Mindig kérdezem tőle, hogy kakilsz!? Remélem így később szólni fog :D

Köszi a választ!

2011. jan. 14. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyunk mi is neha azt gondolom hogy most biztos hogy gubicsokat kakilt annyira erolkodik es utana meg kiderul hogy normalisat kakilt en sem ertem mert csinaljak
2011. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ez a fajta széklet már nekünk, felnőtteknek sem jön mindig simán, képzeld el, hogy egy ilyen picinek milyen nehéz munka kinyomni. Hát persze, hogy erőlködik. Arról nem is beszélve, hogy a pelenka ellentartását is le kell győznie. Az én babám még csak 8 hónapos, de ha látom, hogy ülve kakil (még ráadásul: próbálj meg úgy kakilni, hogy közben ülsz a fenekeden a földön :)), akkor én már ráültetem a bilire. Olyankor kevesebb erőlködéssel, simán kakil rendesen.
2011. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Állagtól függetlenül mindig vörösödik a kis feje. :)
2011. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!